Eredmények - Őszi Szarvasi Rövidpályás Úszóverseny

      A 4. Őszi Szarvasi Rövidpályás Úszóverseny jegyzőkönyve

      letölthető itt.

      Nagy Attila fotói itt.



Népszerűsítő versenyként került kiiírásra az idei Őszi rövidpályás úszóverseny.

A célja minél több gyermeket bevonni az úszás szeretetébe. Az úszás is mint minden mozgásforma nagyon fontos a gyerekek egészsége szempontjából, testileg, lelkileg, szellemileg egyaránt, legyen az szabadidős tevékenység keretében vagy versenyúszóként.

A szombati versenyre a  megyei csapatokon kívül jöttek még  Budapestről, Szigetszentmiklósról, Algyőről, Tiszaföldvárról, Berettyóújfaluról, Debrecenből is. Összesen 13 egyesület képviseltette magát, összesen 240 fő részvételével.

A legfiatalabb 50-és 100 m számokban, az idősebbek 100- és 200 m-es számokban  mérhették össze tudásukat. Legvégül 3 versenyszámban váltóversenyek is megrendezésre kerültek

A verseny végén az 1-3 helyezettek érmekkel, a 4-6. helyezést elértek oklevéllel lettek díjazva.Minden résztvevőnek gratulálunk!

SZUSE  úszói az alábbi eredményeket érték el.:

50 m fiú gyors

2002

1.
hely

Ganyecz
Zalán

0:34,02

9.
hely

Mulholland
Alexander

0:41,18

16. hely

Ambrus
Attila

0:48,56

18. hely

Sinka
Dominik

0:49,82

21. hely

Kutas
Csaba

0:51,58

2003

1.
hely

Berecz
Levente

0:36,21

2.
hely

Uhljár
Viktor

0:37,05

6. hely

Molnár
Fábián

0:45,32

 

50 m leány gyors

2003

13. hely

Emődi
Gréta

0:36,21

2005

3.
hely

Szécsi
Nikolett

1:04,8

6.
hely

Csengődi
Csillag

1:21,3

 

 

100 m fiú gyors

1998 és
idősebb

2.
hely

Tinka
Norbert

1:02,49

5.
hely

Babák
Botond

1:11,50

11.
hely

Polgár
Partik

1:24,73

1999

1. hely

Molnár
Gergő

1:10,03

2000

4.
hely

Uhljár
Gergő

1:17,51

6.
hely

Gubucz
Gábor

1:20,86

8.
hely

Juhász
Áron

1:23,62

 

 

 

100 m leány gyors

1998 és
idősebb

2.
hely

Nagy
Márta

1:09,51

8.
hely

Szécsi
Ágnes

1:19,65

10. hely

Slajcho
Ágota

1:29,50

1999

1.
hely

Nagy
Noémi

1:04,15

4.
hely

Olasz
Éva

1:19,25

2000

5.
hely

Körösfalvi
Dóra

1:14,53

8.
hely

Szécsi
Edina

1:19,21

2001

2. hely

Bíró
Csenge

1:19,06

 

 

50 m fiú hát

2002

12
hely

Mulholland
Alexander

0:52,78

13.hely

Sinka
Dominik

0:53,61

14.hely

Kutas
Csaba

0:56,22

15.hely

Ambrus
Attila

0:56,7 

2003

1.
hely

Berecz
Levente

0:42,94

2.
hely

Uhljár
Viktor

0:43,04

7.
hely

Molnár
Fábián

0:52,76

2004

6. hely

Hunya
Mátyás

1:04,5 

 

50 m leány hát

2003

15. hely

Emődi
Gréta

1:02,2 

2005

6.
hely

Szécsi
Nikolett

1:13,6 

6.
hely

Csengődi
Csillag

1:13,6 

 

 

 

100 m fiú mell

1998 és
idősebb

7.
hely

Babák
Botond

1:27,49

10.
hely

Uhljár
György

1:27,49

1999

1. hely

Molnár
Gergő

1:24,18

2000

3.
hely

Gubucz
Gábor

1:34,3 

5.
hely

Uhljár
Gergő

1:36,2 

6.
hely

Juhász
Áron

1:46,50

100 m leány mell

1998 és
idősebb

2.
hely

Nagy
Márta

1:30,80

6.
hely

Bukovinszky
Alíz

1:53,07

1999

1.
hely

Nagy
Noémi

1:21,04

2000

4.
hely

Körösfalvi
Dóra

1:34,55

8.
hely

Szécsi
Edina

1:40,30

2001

2. hely

Bíró
Csenge

1:38,31

 

 

100 m fiú vegyesúszás

2002

1.
hely

Ganyecz
Zalán

1:27,40

2003

1.
hely

Berecz
Levente

1:28,67

2.
hely

Uhljár
Viktor

1:31,66

 

100 m leány vegyesúszás

2001

2. hely

Bíró
Csenge

1:28,02

 

 

200 m fiú vegyesúszás

1999

1. hely

Molnár
Gergő

2:50,76

2000

1.
hely

Uhljár
Gergő

3:02,77

5.
hely

Juhász
Áron

3:41,8 

 

 

200 m leány vegyesúszás

1999

1.
hely

Nagy
Noémi

2:33,80

5.
hely

Olasz
Éva

3:12,56

2000

4.
hely

Körösfalvi
Dóra

3:01,54

8.
hely

Szécsi
Edina

3:12,8 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4*50
m. fiú mellváltó  "02
"

 

2.
hely  Szuse"CS" fiú mellváltó
                                                                              3:26,52

Kutas Csaba(2002)Uhljár
Viktor(2003)Berecz Levente(2003)Mulholland Alexander(2002)

 

5.
hely Szuse"Á" fiú mellváltó
                                                                                 4:09,53

Szilágyi Áron(2003) Litauszki Áron(2003)
Sinka Dominik(2002) Molnár Fábián (2003)

 

 

 

 

4*50
m. mix vegyesváltó "99-00"

 

1. hely  Szuse"CS"mix vegyesváltó                                                                            2:32,29

Szécsi Edina(2000)Molnár Gergő(1999)
Uhljár Gergő(2000) Körösfalvi Dóra (2000)

 

6.
hely  Szuse"Á" mix vegyesváltó                                                              
            2:48,37

Juhász Áron (2000)Gubucz Gábor
(2000)Lekrinszki Dorka(2002) Olasz Éva (1999)

 

 

 

4*50
m. lány vegyesváltó "97"

 

3.
hely  Szuse"Á"lány vegyesváltó
                                                                           3:04,3

Schlajhó Ágota 1997)Bukovinszki
Alíz(1997)Hovorka Sára(1997) Szécsi Ágnes(1997)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hír: 

Esemény dátuma: