Skip to main content

Eredmények

Augusztus utolsó napjaiban Gyulán rendezték meg a XXXIX. Nyílt Országos Szenior Úszóbajnokságot,  a Dr. Regele Károly emléversenyt.
A verseny az országos úszóbajnokságok egyik legnagyobb szabású rendezvénye volt 495 versenyző, több mint 2000 nevezésével.

Egyesületünket Dr. Darida András, Demeter Péter, Klenk József, Klenk Józsefné, Dr. Molitórisz Pál és Somogyi Zsuzsa képviselte, a nemzetközieket is felvonultató mezőnyben. A háromnapos országos bajnokságon versenyzőinknek a következő dobogós helyeket sikerült megszerezniük:

50 m hát Demeter Péter 3. helyezés

50 m hát Somogyi Zsuzsa 2. helyezés

400 m gyors Klenk József 3. helyezés

100 m hát Somogyi Zsuzsa 3. helyezés

50 m mell Dr. Darida András 3. helyezés

Zsuzsa 2 érmet is szerzett az OB-n   

Molitórisz Pali    Demeter Péter

A Szent István Napi Körös Úszás résztvevőinek listája
2009.08.21.


Név

Kor

Lakhely

táv

Király Benedek

14

Mezőtúr

1000

Karapancsev Kristóf

13

Mezőtúr

1000

Sucam Larisa

13

Temesvár

1000

Dévay Márk

12

Mezőtúr

1000

Hajdú Kristóf

13

Debrecen

1000

Tari László

55

Csongrád

1000

Balaciav Vasinica

12

Temesvár

1000

Németh Adrián

14

Jászapáti

1000

Szabó Éva

22

Mezőtúr

1000

Király Imre

16

Mezőtúr

2000

Popescu Nadina

11

Temesvár

1000

Bari Andrea

14

Kecskemét

1000

Tóth László

55

Hódmezővásárhely

1000

Kéki Tamás

20

Mezőtúr

2000

Ádám Vanda

18

Jászapáti

1000

Lipták Éva

31

Kecskemét

1000

Matyus Larisa

13

Temesvár

1000

Ádám Alma

15

Jászapáti

1000

Bólyai Hajnal

39

Budapest

1000

Melkhun Dezső

71

Szentes

1000

Bonivárt Ágnes

31

Debrecen

1000

Balázs Éva

23

Békéscsab

1000

Káldi Ildikó dr.

49

Debrecen

1000

Demeter Péter

55

Szarvas

1000

Nádor Tamás

55

Budapest

1000

Bólyai István

62

Budapest

1000

Epure Alex

9

Temesvár

1000

Piskóti Péter

69

Budapest

1000

Váradi Ela

9

Temesvár

1000

Nagy József

14

Jászapáti

1000

Bartók Márton

55

Csongrád

1000

Pálfi Gellért

10

Szarvas

1000

Nagy Noémi

10

Szarvas

1000

Kancsó János

68

Tótkomlós

1000

Grivalszki Tamás

9

Szarvas

1000

Tóth Botond

10

Szarvas

1000

Sásdi András dr.

61

Budapest

1000

Hajduk Lászlóné

31

Tótkomlós

1000

Vaipan

9

Temesvár

1000

Darida András dr.

55

Szarvas

1000

Damian Patric

7

Temesvár

1000

Sinkó Benjámin

13

Vác

1000

Pálfi Gergely

14

Szarvas

1000

Gubucz Gábor

9

Szarvas

1000

Tőkési Levente

12

Mezőtúr

1000

Körösfalvi Dóra

9

Szarvas

1000

Tóth Anna Anita

15

Csongrád

1000

Murnyák Zsuzsa

52

Gyula

1000

Sucam Tiberiu

37

Temesvár

2000

Eszenyi László

67

Csongrád

1000

Ádám Tibor

39

Mezőtúr

2000

Nádor Kinga

31

Budapest

1000

Busi Sándor

10

Mezőtúr

1000

Marincu Mircea

10

Temesvár

1000

Batran Octavian

11

Temesvár

1000

Bóka Judit

26

Hódmezővásárhely

1000

Herbály Kálmán

60

Mezőtúr

1000

Szabó Klaudia

14

Budapest

1000

Dévay László

38

Mezőtúr

2000

Gordon Camenzuli

30

Szarvas

2000

Szili Imre

57

Szentes

1000

Csipes Andor

36

Mezőtúr

2000

Németh Éva

60

Göd

1000

Fehérvári Zsigmond

69

Mezőtúr

1000

Dévay Csombor

9

Mezőtúr

1000

Nádor Laura

24

Budapest

1000

Stamatovici Diana

12

Temesvár

1000

Bodnár Ildikó

48

Szeged

1000

Ivan Igadona

10

Temesvár

1000

Kelő Sára

43

Budapest

1000

Balatoni László

9

Szarvas

1000

Gáspárné Csernyák Klára

42

Tótkomlós

1000

Rohony Lajos

58

Budapest

1000

Fodor Ádám

22

Deszk

2000

Faragó Attila

63

Hódmezővásárhely

1000

Dékány Gabiella

45

Hódmezővásárhely

1000

Medvegy István

42

Szarvas

2000

Szabó András

16

Szeged

2000

Forschner Rudolf

63

Budapest

1000

Pap istván dr.

41

Vác

2000

Németh Laura

8

1000

Zsótér András

79

Budapest

1000

Grunner Benedek

9

Szarvas

1000

Radics László

55

Szarvas

1000

Cziczeri Noémi

30

Gyula

1000

Timár Attila

27

Békéscsab

2000

Medvegy Zalán

9

Szarvas

1000

Csepeli Pálma

65

Budapest

1000

Moldován Attila

30

Gyula

2000

Ganyecz Zalán

7

Szarvas

1000

Szín Anett

16

Szarvas

1000

Balázs Lajosné

69

Budapest

1000

Illés Sándor

26

Gyula

2000

Szabóné Pusztai Andrea

40

Budapest

1000

Tóth Sándor

68

Mezőtúr

1000

Horváth László

48

Szeged

2000

Molnár Ágnes

55

Szarvas

1000

Palásti Anna

49

Csongrád

1000

Práthné Liker Izabella

67

Békéscsab

1000

Bagdán Ilona

54

Mezőtúr

1000

Drégelyi Ida

11

Szeged

1000

Vida Júlia

16

Szarvas

1000

Szebedinszky Péter

27

Szarvas

2000

Kovács Lukácsné

74

Debrecen

1000

Vithalm Zsuzsa

53

Mezőtúr

1000

Szín Réka

9

Szarvas

1000

Klenk Józsefné

69

Szarvas

1000

Árva Zoltán

42

Hódmezővásárhely

2000

Kappelmayer János

49

Debrecen

2000

Bólyai Lilla

6

Budapest

1000

Beke Attila

33

Szarvas

2000

Kerekes Sándor

13

Budapest

1000

Szilágyi Kata

13

Budapest

1000

Kiss Zoltán

40

Szarvas

2000

Istamatoriu Daniel

39

Temesvár

2000

Kószó Tibor

31

Kiskunfélegyháza

2000

Gyalog Gergő

28

Szarvas

2000

Gyurcsik Tamás

31

Budapest

2000

Tombácz Ági

13

Szeged

1000

Kontra Lajos

46

Martfű

2000

Polonkai Ákos

41

Debrecen

2000

Szakács Ernő

74

Szentes

1000

Lázár Zsolt

36

Szarvas

2000

Grivalszki Péter

16

Szarvas

2000

Vaipan Vasile

37

Temesvár

2000

Szűcs Róbert

34

Mezőtúr

2000

Kéki Sándor

49

Mezőtúr

2000

Kollár Máté

17

Alsónána

2000

Megyik Attila

43

Szarvas

2000

Tőzsér Kristóf

9

Budapest

1000

Mikus Márton

10

Budapest

1000