2010. április 10.
Békéscsaba
22 SZUSE-s gyermek vett részt a már hagyományossá vált tavaszi Nyuszi Úszóversenyen Békéscsabán.
Ebben az évben 311 gyermek indult a versenyen, összesen 776 nevezést leadva.
A versenyen készült képek megtekinthetők itt.
SZUSE versenyeredmények:
50 m fiú mell:
1. Uhljár Viktor 2003 55:85
2. Ganyecz Zalán 2002 54:54
10. Mulholland Alexander 2002 1:03:00
12. Kutas Csaba 2002 1:03:53
11. Gyulai Dániel 2001 56:75
6. Gubucz Gábor 2000 50:85
8. Grivalszki Tamás 2000 51:09
10. Balatoni László 2000 52:32
13. Uhljár Gergő 2000 53:52
16. Juhász Áron 2000 58:18
3. Molnár Gergő 1999 45:04
4. Tóth Botond 1999 46:45
6. Baráth Benjamin 1997 49:21
50 m leány mell:
3. Bíró Csenge 2001 52:07
5. Körösfalvi Dóra 2000 50:61
9. Szécsi Edina 2000 53:80
11. Urbancsok Anett 2000 54:90
18. Uhrin Dóra 2000 1:05:18
1. Nagy Noémi 1999 41:93
11. Olasz Éva 1999 52:65
2. Nagy Márta 1998 44:00
50 m fiú hát:
1. Uhljár Viktor 2003 53:52
3. Ganyecz Zalán 2002 49:36
14. Kutas Csaba 2002 1:06:77
17. Mulholland Alexander 2002 1:11:20
7. Gyulai Dániel 2001 49:85
6. Grivalszki Tamás 2000 48:40
7. Gubucz Gábor 2000 48:47
10. Juhász Áron 2000 50:69
14. Uhljár Gergő 2000 52:76
15. Balatoni László 2000 56:84
8. Tóth Botond 1999 45:09
9. Molnár Gergő 1999 45:37
10.Nagy Márton 1999 47:48
4. Baráth Benjamin 1997 50:82
50 m leány hát:
2. Bíró Csenge 2001 43:67
6. Szécsi Edina 2000 48:15
8. Körösfalvi Dóra 2000 48:42
13. Urbancsok Anett 2000 53:69
15. Uhrin Dóra 2000 56:76
3. Nagy Noémi 1999 40:04
8. Olasz Éva 1999 46:76
2. Nagy Márta 1998 38:50
50 m fiú pillangó:
7. Grivalszki Tamás 2000 50:58
7. Molnár Gergő 1999 46:33
8. Tóth Botond 1999 46:73
50 m. leány pillangó:
4. Bíró Csenge 2001 52:92
5. Körösfalvi Dóra 2000 47:81
11. Szécsi Edina 2000 54:62
12. Urbancsok Anett 2000 56:34
1. Nagy Noémi 1999 37:15
9. Olasz Éva 1999 50:81
4. Nagy Márta 1998 42:20
50 m fiú gyors:
7. Uhljár Viktor 2003 50:50
1. Ganyecz Zalán 2002 41:10
15. Mulholland Alexander 2002 59:50
21. Kutas Csaba 2002 1:19:46
9. Gyulai Dániel 2001 46:09
4. Grivalszki Tamás 2000 39:35
5. Juhász Áron 2000 39:75
8. Gubucz Gábor 2000 40:72
13. Uhljár Gergő 2000 45:13
18. Balatoni László 2000 56:97
9. Tóth Botond 1999 36:48
10. Molnár Gergő 1999 38:48
12.Nagy Márton 1999 41:20
7. Baráth Benjamin 1997 38:13
50 m leány gyors:
4. Bíró Csenge 2001 41:97
5. Körösfalvi Dóra 2000 39:81
10. Szécsi Edina 2000 45:03
11. Urbancsok Anett 2000 46:40
18. Uhrin Dóra 2000 52:34
1. Nagy Noémi 1999 33:24
6. Olasz Éva 1999 39:22
2. Nagy Márta 1998 34:05