(SZUSE VERSENYZŐK)
1. Versenyszám 50 m fiú gyors
Név Szül. év Eredmény Helyezés
Uhljár Viktor 2003 00:52.02 1
Ganyecz Zalán 2002 00:45.35 2
Ambrus Attila 2002 01:05.13 6
Kutas Csaba 2002 01:15.15 8
Gyulai Dániel 2001 00:45.42 4
Grivalszki Tamás 2000 00:38.99 2
Gubucz Gábor 2000 00:39.77 3
Uhljár Gergő 2000 00:42.77 8
Juhász Áron 2000 00:43.06 9
Balatoni László 2000 00:52.31 17
Olasz István 2000 01:11.21 20
Tóth Botond 1999 00:36.36 4
Molnár Gergő 1999 00:39.18 9
Vaskor Zoltán 1999 00:54.26 15
Babák Botond 1997 00:37.37 2
Baráth Benjamin 1997 00:38.22 3
Uhjar György 1997 00:44.22 5
Tinka Norbert 1996 00:30.47 2
Babák Bence 1995 00:31.77 4
Majoros Attila 1994 00:31.80 5
Janis Zoltán 1994 00:31.81 6
Sovány Kornél 1994 00:32.68 7
2. Versenyszám 50 m leány gyors
Név Szül. év Eredmény Helyezés
Kis Lili 2001 01:01.59 12
Körösfalvi Dóra 2000 00:39.84 2
Urbancsok Anett 2000 00:45.09 6
Szécsi Edina 2000 00:46.14 7
Uhrin Dóra 2000 00:47.21 8
Szín Réka 2000 01:01.28 12
Nagy Noémi 1999 00:34.14 1
Olasz Éva 1999 00:41.00 3
Nagy Márta 1998 00:33.90 1
3. Versenyszám 50 m fiú hát
Név Szül. év Eredmény Helyezés
Uhljár Viktor 2003 01:01.77 1
Ganyecz Zalán 2002 00:49.99 2
Sinka Dominik 2002 01:01.58 7
Kutas Csaba 2002 01:08.40 11
Ambrus Attila 2002 01:16.71 15
Gyulai Dániel 2001 00:53.03 7
Grivalszki Tamás 2000 00:48.34 5
Gubucz Gábor 2000 00:49.50 6
Juhász Áron 2000 00:51.31 8
Uhljár Gergő 2000 00:53.95 12
Balatoni László 2000 00:56.10 15
Tóth Botond 1999 00:43.00 3
Vaskor Zoltán 1999 00:56.18 9
Olasz Imre 1998 01:05.09 4
Babák Botond 1997 00:45.62 2
Baráth Benjamin 1997 00:50.30 3
Uhjar György 1997 00:52.39 4
Babák Bence 1995 00:36.99 2
Tinka Norbert 1996 00:38.62 3
Majoros Attila 1994 00:39.96 4
Janis Zoltán 1994 00:40.83 5
4. Versenyszám 50 m leány hát
Név Szül. év Eredmény Helyezés
Emődi Gréta 2003 01:20.57 5
Kis Lili 2001 00:59.57 7
Szécsi Edina 2000 00:50.36 4
Uhrin Dóra 2000 00:57.41 9
Szín Réka 2000 01:15.91 14
Nagy Noémi 1999 00:39.23 1
Olasz Éva 1999 00:45.79 3
Nagy Márta 1998 00:39.65 1
Schlajhó Ágota 1997 00:50.52 2
Nagy Vera 1996 00:38.69 2
5. Versenyszám 50 m fiú mell
Név Szül. év Eredmény Helyezés
Uhljár Viktor 2003 01:01.21 2
Ganyecz Zalán 2002 00:56.27 1
Kutas Csaba 2002 01:05.62 9
Sinka Dominik 2002 01:20.27 17
Ambrus Attila 2002 01:20.40 18
Gyulai Dániel 2001 00:56.61 4
Gubucz Gábor 2000 00:53.27 9
Balatoni László 2000 00:53.29 10
Grivalszki Tamás 2000 00:54.18 11
Uhljár Gergő 2000 00:54.87 12
Juhász Áron 2000 01:00.34 17
Olasz István 2000 01:06.47 21
Molnár Gergő 1999 00:45.46 2
Vaskor Zoltán 1999 00:56.67 6
Olasz Imre 1998 00:59.31 6
Baráth Benjamin 1997 00:47.03 2
Babák Botond 1997 00:48.86 3
Uhjar György 1997 00:49.21 4
Janis Zoltán 1994 00:36.91 1
Babák Bence SZUSE 1995 00:40.39 3
Tinka Norbert 1996 00:41.26 4
Sovány Kornél 1994 00:41.64 5
Majoros Attila 1994 00:44.43 8
6. Versenyszám 50 m leány mell
Név Szül. év Eredmény Helyezés
Emődi Gréta 2003 01:09.08 1
Frankó Fanni 2003 01:33.43 10
Kis Lili 2001 01:01.29 10
Körösfalvi Dóra 2000 00:52.29 3
Urbancsok Anett 2000 00:56.18 8
Uhrin Dóra 2000 00:58.88 10
Szín Réka 2000 01:02.31 11
Nagy Noémi 1999 00:43.68 1
Olasz Éva 1999 00:52.83 6
Nagy Márta 1998 00:44.80 2
Schlajchó Ágota 1997 00:56.58 3
7. Versenyszám 100 m fiú vegyes
Név Szül. év Eredmény Helyezés
Grivalszki Tamás 2000 01:42.28 5
Gubucz Gábor 2000 01:45.89 6
Uhljár Gergő 2000 01:55.82 10
Juhász Áron 2000 01:57.11 11
Tóth Botond 1999 01:35.63 5
Molnár Gergő 1999 01:35.92 6
Baráth Benjamin 1997 01:32.20 2
Babák Botond 1997 01:35.67 3
Tinka Norbert 1996 01:17.42 1
Babák Bence 1995 01:20.59 2
Majoros Attila 1994 01:20.73 3
Janis Zoltán 1994 01:21.16 4
8. Versenyszám 100 m leány vegyes
Név Szül. év Eredmény Helyezés
Körösfalvi Dóra 2000 01:43.63 2
Szécsi Edina 2000 01:51.53 5
Urbancsok Anett 2000 01:55.12 6
Nagy Noémi 1999 01:24.25 1
Olasz Éva 1999 01:42.67 3
Nagy Márta 1998 01:29.01 1
9. 4x25 m fiú vegyes váltó
Csapat: Úszók nevei: Eredmény: Helyezés:
SZUSE Uhljár Viktor 1.58.95 2
Kutas Csaba
Ganyecz Zalán
Ambrus Attila
10. 4x25 m leány vegyes váltó
Csapat: Úszók nevei: Eredmény: Helyezés:
SZUSE Olasz Éva 1.22.39 1
Nagy Noémi
Körösfalvi Dóra
Szécsi Edina
11. 4x25 m mix vegyes váltó
Csapat: Úszók nevei: Eredmény: Helyezés:
SZUSE-B Szécsi Edina 1.28.84 3
Urbancsok Anett
Grivalszki Tamás
Uhljár Gergő
SZUSE-A Juhász Áron 1.43.43 7
Balatoni László
Uhrin Dóra
Szín Réka
12. 4x25 m leány vegyes váltó
Csapat: Úszók nevei: Eredmény: Helyezés:
SZUSE Olasz Éva 1.20.36 1
Nagy Márta
Schlajhó Ágota
Nagy Vera
SZUSE Körösfalvi Dóra 1.26.40 2
Szécsi Edina
Urbancsok Anett
Nagy Noémi
13. 4x25 m fiú vegyes váltó
Csapat: Úszók nevei: Eredmény: Helyezés:
SZUSE-B Tóth Botond 1.22.83 3
Molnár Gergő
Grivalszki Tamás
Uhjlár Gergő
SZUSE-A Gubucz Gábor 1.32.69 4
Juhász Áron
Vaskor Zoltán
Gyulai Dániel
14. 4x50 m fiú mell váltó
Csapat: Úszók nevei: Eredmény: Helyezés:
SZUSE Janis Zoltán 2.49.78 1
Babák Bence
Tinka Norbert
Baráth Benjamin