2012.november 24.
Szarvasi Szent Klára Gyógyfürdő
Őszi Rövidpályás Úszóverseny-Jegyzőköny, fotók
Zsúfolásig megtelt a szarvasi Szent Klára Gyógyfürdő 2012.november 24-én az utánpótlás korú úszókkal. 16 egyesület, 273 indulója 694 alkalommal rajtolt el.
Rövidpályás versenyünkre nagy az érdeklődés, ezt bizonyítja, hogy több megyén kívüli egyesület is nevezett, a határon túlról, Marosvásárhelyről is érkezett versenyző.
16 versenyszám került lebonyolításra, 8 korcsoportban történt az eredmények értékelése.
Hazai pályán versenyző 20 Szuse úszó összesen 16 arany, 9 ezüst és 7 bronzérmet vehetett át, a 4-5-6 helyezettek oklevél díjazásban részesültek.
Gratulálunk a versenyeredményekhez!
Részletes eredmények:
50 m. fiú mellúszás
1. Molnár Gergő 1999 0:34,54
5. Emődi Máté 1998 0:40,89
3. Gubucz Gábor 2000 0:41,14
6. Uhljár Gergő 2000 0:43,83
1. Ganyecz Zalán 2002 0:44,24
7. Mulholland Alexander 2002 0:48,28
1. Berecz Levente 2003 0:42,41
3. Molnár Fábián 2003 0:45,94
4. Uhljár Viktor 2003 0:46,57
14. Tóth Etele 2003 0:58,09
50 m. leány mellúszás
1. Nagy Noémi 1999 0:34,48
3. Nagy Márta 1998 0:41,25
4. Körösfalvi Dóra 2000 0:41,79
5. Szécsi Edina 2000 0:44,08
12. Kiss Lili 2001 0:50,46
13. Emődi Gréta 2003 0:54,58
18. Kalocsai Csenge 2003 1:03,14
26. Megvegy Hajna 2004 1:06,69
27. Megvegy Réka 2004 1:10,60
8. Szécsi Nikolett 2005 1:01,60
11. Csengődi Csillag 2005 1:08,1
7. Bíró Csenge 2006 1:24,29
8. Pálinkás Nadin 2007 1:32,3
9. Pusztai Liza 2006 1:36,26
50 m. fiú gyorsúszás
1. Ganyecz Zalán 2002 0:33,32
8. Mulholland Alexander 2002 0:38,97
1. Berecz Levente 2003 0:34,78
3. Molnár Fábián 2003 0:35,29
4. Uhljár Viktor 2003 0:35,61
12. Tóth Etele 2003 0:52,3
12. Baráth Barna 2008 1:39,97
50 m. leány gyorsúszás
7. Szécsi Nikolett 2005 0:50,19
8. Csengődi Csillag 2005 0:54,4
100 m. fiú gyorsúszás
4. Molnár Gergő 1999 1:05,45
9. Gubucz Gábor 2000 1:20,83
1. Ganyecz Zalán 2002 1:12,12
7. Mulholland Alexander 2002 1:25,93
1. Berecz Levente 2003 1:15,74
2. Molnár Fábián 2003 1:17,33
3. Uhljár Viktor 2003 1:17,47
100 m. leány gyorsúszás
1. Nagy Noémi 1999 1:00,41
2. Nagy Márta 1998 1:07,79
4. Körösfalvi Dóra 2000 1:10,43
7. Szécsi Edina 2000 1:12,83
100 m. fiú hátúszás
2. Molnár Gergő 1999 1:17,39
4. Uhljár Gergő 2000 1:24,24
5. Gubucz Gábor 2000 1:32,53
1. Uhljár Viktor 2003 1:26,00
2. Berecz Levente 2003 1:29,07
5. Molnár Fábián 2003 1:33,81
100 m. leány hátúszás
1. Nagy Noémi 1999 1:12,05
4. Körösfalvi Dóra 2000 1:23,76
6. Szécsi Edina 2000 1:24,37
100 m. fiú vegyesúszás
2. Mulholland Alexander 2002 1:37,36
1. Molnár Fábián 2003 1:31,26
100 m. leány vegyesúszás
6. Szécsi Nikolett 2005 2:06,6
200 m. fiú vegyesúszás
3. Molnár Gergő 1999 2:36,69
3. Uhljár Gergő 2000 2:56,04
1. Ganyecz Zalán 2002 2:56,53
1. Berecz Levente 2003 2:58,69
2. Uhljár Viktor 2003 3:02,51
200 m. leány vegyesúszás
1. Nagy Noémi 1999 2:24,89
5. Körösfalvi Dóra 2000 2:51,61
8. Szécsi Edina 2000 3:02,56
4*50 m. fiú gyorsváltó "02"
2. Ganyecz Zalán (2002) - Berecz Levente (2003) - Uhljár Viktor (2003) - Molnár Fábián (2003)
4*50 m. leány gyorsváltó 2/"05" 2/"00"
2. Szécsi Nikolett (2005) - Csengődi Csillag (2005) - Szécsi Edina (2000) - Körösfalvi Dóra 2000)
4*50 m. mix. gyorsváltó "00"
1. Szécsi Edina (2000) - Körösfalvi Dóra (2000) - Uhljár Gergő (2000) - Gubucz Gábor (2000)
4*50 m. abszolút mix vegyesváltó
2. Nagy Noémi (1999) - Nagy Márta (1998) - Molnár Gergő (1999) - Uhljár Gergő (2000)