2011. február 21-24.
Eredmények:
50 m fiú gyorsúszás I. kcs.
1. Ganyecz Zalán (2002) 0:35,4
5. Uhljar Viktor (2003) 0:40,52
11. Mulholland Alexander (2002) 0:44,4
15. Berecz Levente (2003) 0:45,86
20. Sinka Imre Dominik (2003) 0:51,48
23. Kutas Csaba (2002) 0:54,4
24. Ambrus Attila (2002) 0:57,2
50 m fiú gyorsúszás II. kcs.
2. Grivalszki Tamás (2000) 0:34,80
5. Gubucz Gábor (2000) 0:35,61
8. Uhljar Gergő (2000) 0:38,20
15. Juhász Áron (2000) 0:39,48
20. Gyulai Dániel (2001) 0:40,7
36. Balatoni László (2000) 0:49,35
42. Rumi Martin (2001) 0:56,46
50 m lány gyorsúszás II. kcs.
6. Körösfalvi Dóra (2000) 0:36,2
8. Urbancsok Anett (2000) 0:38,8
11. Szécsi Edina (2000) 0:40,76
50 m fiú hátúszás I. kcs.
2. Ganyecz Zalán (2002) 0:42,91
12. Sinka Imre Dominik (2002) 0:57,94
15. Ambrus Attila (2002) 1:00,20
50 m fiú hátúszás II. kcs.
6. Uhljar Gergő (2000) 0:44,97
10. Gyulai Dániel (2001) 0:49,37
14. Juhász Áron (2000) 0:51,81
50 m lány hátúszás II. kcs.
7. Szécsi Edina (2000) 0:43,77
15. Uhrin Dóra (2000) 0:51,91
21. Kiss Lili (2001) 1:00,39
50 m fiú mellúszás I. kcs.
5. Uhljar Viktor (2003) 0:53,45
6. Kutas Csaba (2002) 0:57,1
7. Berecz Levente (2003) 0:57,41
11. Mulholland Alexander (2002) 0:58,0
50 m fiú mellúszás II. kcs.
10. Balatoni László (2000) 0:52,10
50 m lány mellúszás II. kcs.
3. Körösfalvi Dóra (2000) 0:45,6
11. Urbancsok Anett (2000) 0:52,92
14. Uhrin Dóra (2000) 0:56,76
20. Kiss Lili (2001) 1:00,29
III kcs. "A" kategória 2011.február 24.
100 m lány mell
2. Nagy Noémi (1999) 1:26,20
100 m lány gyors
2. Nagy Noémi (1999) 1:07,47
100 m fiú hát
3. Nagy Márton (1999) 1:36.80
5. Győző Bence (1998) 1:43,67
7. Vaskor Zoltán (1998) 1:46,75 |
12. Kemény Balázs (1999) 2:00,38
III kcs. "B" kategória
100 m lány hát
1. Nagy Márta (1998) 1:19:50
2. Olasz Éva (1999) 1:38,20
50 m fiú mell
2. Molnár Gergő (1999) 0:41,85
5. Kuli István (1998) 0:46,46
11. Kunstár Zsolt (1998) 0:51,92
12. Kemény Balázs (1998) 0:52.48
16. Emődi Máté (1998) 0:55,19
20. Terhes Tibor (1998) 0:58,36
100 m fiú gyors
1. Molnár Gergő (1999) 1:17,21
6. Vaskor Zoltán (1998) 1:24,70
7. Győző Bence (1998) 1:25,75
8. Tóth Botond (1999) 1:25,97
12. Terhes Tibor (1998) 1:35,15
16. Kuli István (1998) 1:37,52
19. Kunstár Zsolt (1998) 1:56,03
100 m lány gyors
1. Nagy Márta (1998) 1:12,69
5. Olasz Éva (1999) 1:29,30
4×50m fiú gyorsváltó
1. Nagy Márton, Kuli István, Tóth Botond, Molnár Gergő (1999)
3. Győző Bence, Kunstár Zsolt, Terhes Tibor, Vaskor Zoltán (1999)
100 m fiú mell
4. Babák Botond (1997) 1:34,76
100 m lány mell
4. Melis Vanda (1996) 1:43.11
7. Szécsi Ágnes (1997) 1:45.17
100 m fiú gyors
1. Tinka Norbert (1996) 1:03,99
3. Baráth Benjamin (1997) 1:17,45
8. Bontovics Bence (1997) 1:25,43
100 m lány gyors
1. Szécsi Ágnes (1997) 1:25,11
100 m fiú hát
1. Babák Bence (1995) 1:16,34
4×50m lány gyorsváltó
2. Melis Vanda, Hovorka Sára, Junó Daniella,Szécsi Ágnes
Ganyecz Zalán |
Ganyecz Zalán |