IV Meghívásos Gyermek Úszóverseny Szarvas
Résztvevő csapatok, egyesületek:
Csapat neve Létszám Nevezések
Algyői ÚE 13 32
Békéscsaba EÚK 63 149
BÁCSVIZ-KVSC 25 68
Gyomaendrődi ÚSZSE 4 8
Monori SE 16 48
Orosháza ÚE 26 68
Tiszaföldvári ÚK 16 38
Tiszakécske VSE ÚSZ 5 13
Tótkomlósi ÚE 30 82
Triton SE Gyula 24 47
SZUSE 45 98
Összesen: 267 651
Futamok száma:112
A verseny jegyzőkönyve letölthető ITT
SZUSE Eredmények:
1.versenyszám 50 m fiú gyors
Uhljár Viktor (2003) 1.
Ganyecz Zalán (2002) 2.
Gyulai Dániel (2001) 3.
2. versenyszám 50 m leány gyors
Bíró Csenge (2001) 2.
3. versenyszám 100 m fiú gyors
Grivalszki Tamás (2000) 3.
Gubucz Gábor (2000) 5.
Baráth Benjamin (1997) 5.
Babák Botond (1997) 6.
4. versenyszám 100 m leány gyors
Körösfalvi Dóra (2000) 6.
Nagy Noémi (1999) 1.
Olasz Éva (1999) 6.
Nagy Márta (1998) 1.
5. versenyszám 50 m fiú mell
Uhljár Viktor (2003) 1.
Ganyecz Zalán (2002) 2.
Gyulai Dániel (2001) 4.
6.versenyszám 50 m leány mell
Bíró Csenge (2001) 3.
7. versenyszám 100 m fiú mell
Gubucz Gábor (2000) 4.
Molnár Gergő (1999) 1.
Babák Botond (1997) 5.
Baráth Benjamin (1997) 6.
8. versenyszám 100 m leány mell
Nagy Noémi (1999) 1.
Nagy Márta (1998) 2.
Schlajhó Ágota (1997) 4.
9. versenyszám 50 m fiú hát
Uhljár Viktor (2003) 1.
Ganyecz Zalán (2002) 3.
10. versenyszám 50 m leány hát
Bíró Csenge (2001) 2.
Farkas Csenge (2001) 6.
11. versenyszám 100 m fiú hát
Gubucz Gábor (2000) 4.
Babák Botond (1997) 5.
Baráth Benjamin (1997) 6.
12.versenyszám 100 m leány hát
Körösfalvi Dóra (2000) 5.
Nagy Noémi (1999) 2.
Nagy Márta (1998) 1.
13. versenyszám 4x50 m mix mell váltó
1. SZUSE Olasz Éva, Nagy Noémi, Molnár Gergő, Tóth Botond
14. versenyszám 4x50 m leány vegyes váltó
2. SZUSE-B Szécsi Edina, Körösfalvi Dóra, Urbancsok Anett, Bíró Csenge
5. SZUSE-A Uhrin Dóra, Szín Réka, Kiss Lili, Farkas Csenge
15. versenyszám 4x50 m fiú vegyes váltó
3. SZUSE-B Ganyecz Zalán, Uhljár Viktor, Mulholland Alexander, Varga Bence
4. SZUSE-A Sinka Dominik, Németh Áron, Monostori Péter, Kovács Zsombor
16. versenyszám 4x50 m leány vegyes váltó
4. SZUSE Olasz Éva, Slajchó Ágota, Nagy Márta, Nagy Vera
17. versenyszám 4x50 m fiú gyors váltó
2. SZUSE Gubucz Gábor, Juhász Áron, Grivalszki Tamás, Uhljár Gergő
18. versenyszám 4x50 m fiú mell váltó
3. SZUSE-A Janis Zoltán, Babák Bence, Tinka Norbert, Baráth Benjamin
4. SZUSE-B Majoros Attila, Hricz Erik, Babák Botond, Uhljár György