IV Meghívásos Gyermek Úszóverseny Szarvas, 2010. május 30

IV Meghívásos Gyermek Úszóverseny Szarvas

Résztvevő  csapatok, egyesületek: 

 Csapat neve                Létszám                Nevezések

 Algyői ÚE                    13                        32

Békéscsaba EÚK           63                       149

BÁCSVIZ-KVSC             25                         68

Gyomaendrődi ÚSZSE     4                           8

Monori SE                    16                         48

Orosháza ÚE                26                         68

Tiszaföldvári ÚK           16                          38

Tiszakécske VSE ÚSZ     5                          13

Tótkomlósi ÚE             30                          82

Triton SE Gyula            24                          47

SZUSE                        45                          98

Összesen:                 267                        651

Futamok száma:112

 A verseny jegyzőkönyve letölthető ITT

SZUSE Eredmények:

1.versenyszám 50 m fiú gyors
Uhljár Viktor (2003) 1.
Ganyecz Zalán (2002) 2.
Gyulai Dániel (2001) 3.

2. versenyszám 50 m leány gyors
Bíró Csenge (2001) 2.

3. versenyszám 100 m fiú gyors
Grivalszki Tamás (2000) 3.
Gubucz Gábor (2000) 5.
Baráth Benjamin (1997) 5.
Babák Botond (1997) 6.

4. versenyszám 100 m leány gyors
Körösfalvi Dóra (2000) 6.
Nagy Noémi (1999) 1.
Olasz Éva (1999) 6.
Nagy Márta (1998) 1.

5. versenyszám 50 m fiú mell
Uhljár Viktor (2003) 1.
Ganyecz Zalán (2002) 2.
Gyulai Dániel (2001) 4.

6.versenyszám 50 m leány mell
Bíró Csenge (2001) 3.

7. versenyszám 100 m fiú mell
Gubucz Gábor (2000) 4.
Molnár Gergő (1999) 1.
Babák Botond (1997) 5.
Baráth Benjamin (1997) 6.

8. versenyszám 100 m leány mell
Nagy Noémi (1999) 1.
Nagy Márta (1998) 2.
Schlajhó Ágota (1997) 4.

9. versenyszám 50 m fiú hát
Uhljár Viktor (2003) 1.
Ganyecz Zalán (2002) 3.

10. versenyszám 50 m leány hát
Bíró Csenge (2001) 2.
Farkas Csenge (2001) 6.

11. versenyszám 100 m fiú hát
Gubucz Gábor (2000) 4.
Babák Botond (1997) 5.
Baráth Benjamin (1997) 6.

12.versenyszám 100 m leány hát
Körösfalvi Dóra (2000) 5.
Nagy Noémi (1999) 2.
Nagy Márta (1998) 1.

13. versenyszám 4x50 m mix mell váltó
1. SZUSE Olasz Éva, Nagy Noémi, Molnár Gergő, Tóth Botond

14. versenyszám 4x50 m leány vegyes váltó
2. SZUSE-B Szécsi Edina, Körösfalvi Dóra, Urbancsok Anett, Bíró Csenge
5. SZUSE-A Uhrin Dóra, Szín Réka, Kiss Lili, Farkas Csenge

15. versenyszám 4x50 m fiú vegyes váltó
3. SZUSE-B Ganyecz Zalán, Uhljár Viktor, Mulholland Alexander, Varga Bence
4. SZUSE-A Sinka Dominik, Németh Áron, Monostori Péter, Kovács Zsombor

16. versenyszám 4x50 m leány vegyes váltó
4. SZUSE Olasz Éva, Slajchó Ágota, Nagy Márta, Nagy Vera

17. versenyszám 4x50 m fiú gyors váltó
2. SZUSE Gubucz Gábor, Juhász Áron, Grivalszki Tamás, Uhljár Gergő

18. versenyszám 4x50 m fiú mell váltó
3. SZUSE-A Janis Zoltán, Babák Bence, Tinka Norbert, Baráth Benjamin
4. SZUSE-B Majoros Attila, Hricz Erik, Babák Botond, Uhljár György 

Hír: 

Esemény dátuma: