XIV.ÓVODÁTÓL AZ OLIMPIÁIG

Nemzetközi Úszóverseny

Szentes 2010.május 22-23-án rendezték
meg a XIV.Óvodától az olimpiáig

úszóversenyt Szentesen,melyen 14 hazai és 2 aradi egyesület versenyzői vettek részt. A SZUSE  17 úszója versenyzett. A két napos viadalon  a szarvasiaknak 12 érmet sikerült szerezni.

Érmeseink: NAGY NOÉMI   4 arany -100 m. mell

                                                        -100 m.gyors

                                                        -100 m.pillangó

                                                        -100m. hát

 

             UHLJÁR VIKTOR   3 arany-33 1/3 m.gyors

                                                        33 1/3 m.pillangó

                                                        33 1/3 m.hát

                                           1 ezüst-33 1/3 m.mell

              GANYECZ ZALÁN   1 arany-33 1/3m.gyors

                                              1 bronz-33 1/3m.pillangó

               BÍRÓ CSENGE 1  bronz -100 m.hát

               MOLNÁR GERGŐ 1 bronz-100m.mell

 

A verseny végén díjazták és kupával jutalmazták korcsoportonként a legeredményesebb úszókat.

2003-ban született fiúk közül Uhljár Viktor,

1999-ben született lányok közül Nagy Noémi lett a díjazott.

A SZUSE a csapatversenyen 10.helyezést ért el.

 

A versenyről készített fotókat Nagy Attilának köszönhetjük.

Részletes eredmények:

33 1/3 m fiú gyorsúszás 2002 - 2003 és fiatalabb
1. Ganyecz Zalán 2002 Szarvasi Úszó SE 0:24,35 8

1. Uhljár Viktor 2003 Szarvasi Úszó SE 0:29,06 8

100 m fiú gyorsúszás 2001 - 00 - 99 - 98 - 97 - 96 - 95 és idősebb

2000-ben születettek:

11. Grivalszki Tamás 2000 Szarvasi Úszó SE 1:24,53

16. Gubucz Gábor 2000 Szarvasi Úszó SE 1:28,40

20. Juhász Áron 2000 Szarvasi Úszó SE 1:33,77

1999-ben születettek

9. Molnár Gergő 1999 Szarvasi Úszó SE 1:21,77

10. Tóth Botond 1999 Szarvasi Úszó SE 1:22,47

1996-ban születettek

5. Tinka Norbert 1996 Szarvasi Úszó SE 1:05,89 4

100 m leány gyorsúszás 2001 - 00 - 99 - 98 - 97 - 96 - 95 és idősebb
2001-ben születettek

4. Bíró Csenge 2001 Szarvasi Úszó SE 1:30,20 5

2000-ben születettek

15. Körösfalvi Dóra 2000 Szarvasi Úszó SE 1:27,55

19. Szécsi Edina 2000 Szarvasi Úszó SE 1:34,91

21. Urbancsok Anett 2000 Szarvasi Úszó SE 1:38,23

1999-ben születettek

1. Nagy Noémi 1999 Szarvasi Úszó SE 1:11,23 8

12. Olasz Éva 1999 Szarvasi Úszó SE 1:28,65

1998-ban születettek

7. Nagy Márta 1998 Szarvasi Úszó SE 1:13,59 2

1996-ban születettek

8. Nagy Vera 1996 Szarvasi Úszó SE 1:13,01 1

33 1/3 m fiú mellúszás 2002 - 2003 és fiatalabb

2002-ben születettek

8. Ganyecz Zalán 2002 Szarvasi Úszó SE 0:34,23 1

2003-ban és később születettek

2. Uhljár Viktor 2003 Szarvasi Úszó SE 0:35,67 7

100 m fiú mellúszás 2001 - 00 - 99 - 98 - 97 - 96 - 95 és idősebb
2000-ben születettek

9. Gubucz Gábor 2000 Szarvasi Úszó SE 1:44,58

20. Grivalszki Tamás 2000 Szarvasi Úszó SE 1:57,15

1999-ben születettek

3. Molnár Gergő 1999 Szarvasi Úszó SE 1:37,09 6

9. Tóth Botond 1999 Szarvasi Úszó SE 1:43,42

1997-ben születettek

16. Baráth Benjamin 1997 Szarvasi Úszó SE 1:49,09

100 m leány mellúszás 2001 - 00 - 99 - 98 - 97 - 96 - 95 és idősebb

2001-ben születettek

4. Bíró Csenge 2001 Szarvasi Úszó SE 1:47,73 5

2000-ben születettek

12. Körösfalvi Dóra 2000 Szarvasi Úszó SE 1:45,29

24. Szécsi Edina 2000 Szarvasi Úszó SE 1:57,22

26. Urbancsok Anett 2000 Szarvasi Úszó SE 2:01,71

1999-ben születettek

1. Nagy Noémi 1999 Szarvasi Úszó SE 1:29,30 8

1998-ban születettek

13. Nagy Márta 1998 Szarvasi Úszó SE 1:38,95

33 1/3 m fiú pillangóúszás 2000 - 01 - 02 - 03 és fiatalabb

2002-ben születettek

6. Ganyecz Zalán 2002 Szarvasi Úszó SE 0:33,98 3

2003-ban születettek és fiatalabbak

1. Uhljár Viktor 2003 Szarvasi Úszó SE 0:36,77 8

33 1/3 m leány pillangóúszás 2000 - 01 - 02 - 03 és fiatalabb

2000-ben születettek

12. Körösfalvi Dóra 2000 Szarvasi Úszó SE 0:28,07

21. Urbancsok Anett 2000 Szarvasi Úszó SE 0:32,11

2001-ben születettek

5. Bíró Csenge 2001 Szarvasi Úszó SE 0:30,27 4

100 m fiú pillangóúszás 99 - 98 - 97 - 96 -95 és idősebb

1999-ben születettek

10. Molnár Gergő 1999 Szarvasi Úszó SE 1:44,55

11. Tóth Botond 1999 Szarvasi Úszó SE 1:45,30

100 m leány pillangóúszás 99 - 98 - 97 - 96 -95 és idősebb

1999-ben születettek

1. Nagy Noémi 1999 Szarvasi Úszó SE 1:20,19 8

33 1/3 m fiú hátúszás 2002 - 03 és fiatalabb

2002-ben születettek

3. Ganyecz Zalán 2002 Szarvasi Úszó SE 0:28,14 6

2003-ban születettek és fiatalabbak

1. Uhljár Viktor 2003 Szarvasi Úszó SE 0:33,37 8
 

100 m fiú hátúszás 2001 - 00 - 99 - 98 - 97 - 96 - 95 és idősebb

1999-ben születettek

6. Molnár Gergő 1999 Szarvasi Úszó SE 1:33,90 3

9. Tóth Botond 1999 Szarvasi Úszó SE 1:35,17

100 m leány hátúszás 2001 - 00 - 99 - 98 - 97 - 96 - 95 és idősebb

2001-ben születettek

3. Bíró Csenge 2001 Szarvasi Úszó SE 1:36,41 6

2000-ben születettek

16. Körösfalvi Dóra 2000 Szarvasi Úszó SE 1:38,22

18. Szécsi Edina 2000 Szarvasi Úszó SE 1:42,74

1999-ben születettek

1. Nagy Noémi 1999 Szarvasi Úszó SE 1:22,17 8

10. Olasz Éva 1999 Szarvasi Úszó SE 1:42,51

1998-ban születettek

6. Nagy Márta 1998 Szarvasi Úszó SE 1:24,45 3

 

Legeredményesebb versenyzők

Uhljár Viktor 2003 Szarvasi Úszó SE 15 16 31

Nagy Noémi 1999 Szarvasi Úszó SE 16 16 32

Hír: 

Esemény dátuma: