Nyuszi Úszóverseny

       2010. április 10.

       Békéscsaba

22 SZUSE-s gyermek vett részt a már hagyományossá vált tavaszi Nyuszi Úszóversenyen Békéscsabán.

Ebben az évben 311 gyermek indult a versenyen, összesen 776 nevezést leadva.

A versenyen készült képek megtekinthetők itt.

SZUSE versenyeredmények:

50 m fiú mell:

1. Uhljár Viktor 2003 55:85

2. Ganyecz Zalán 2002 54:54

10. Mulholland Alexander 2002 1:03:00

12. Kutas Csaba 2002 1:03:53

11. Gyulai Dániel 2001 56:75

6. Gubucz Gábor 2000 50:85

8. Grivalszki Tamás 2000 51:09

10. Balatoni László 2000 52:32

13. Uhljár Gergő 2000 53:52

16. Juhász Áron 2000 58:18

3. Molnár Gergő 1999 45:04

4. Tóth Botond 1999 46:45

6. Baráth Benjamin 1997 49:21

50 m leány mell:

3. Bíró Csenge 2001 52:07

5. Körösfalvi Dóra 2000 50:61

9. Szécsi Edina 2000 53:80

11. Urbancsok Anett 2000 54:90

18. Uhrin Dóra 2000 1:05:18

1. Nagy Noémi 1999 41:93

11. Olasz Éva 1999 52:65

2. Nagy Márta 1998 44:00

50 m fiú hát:

1. Uhljár Viktor 2003 53:52

3. Ganyecz Zalán 2002 49:36

14. Kutas Csaba 2002 1:06:77

17. Mulholland Alexander 2002 1:11:20

7. Gyulai Dániel 2001 49:85

6. Grivalszki Tamás 2000 48:40

7. Gubucz Gábor 2000 48:47

10. Juhász Áron 2000 50:69

14. Uhljár Gergő 2000 52:76

15. Balatoni László 2000 56:84

8. Tóth Botond 1999 45:09

9. Molnár Gergő 1999 45:37

10.Nagy Márton 1999 47:48

4. Baráth Benjamin 1997 50:82

50 m leány hát:

2. Bíró Csenge 2001 43:67

6. Szécsi Edina 2000 48:15

8. Körösfalvi Dóra 2000 48:42

13. Urbancsok Anett 2000 53:69

15. Uhrin Dóra 2000 56:76

3. Nagy Noémi 1999 40:04

8. Olasz Éva 1999 46:76

2. Nagy Márta 1998 38:50

50 m fiú pillangó:

7. Grivalszki Tamás 2000 50:58

7. Molnár Gergő 1999 46:33

8. Tóth Botond 1999 46:73

50 m. leány pillangó:

4. Bíró Csenge 2001 52:92

5. Körösfalvi Dóra 2000 47:81

11. Szécsi Edina 2000 54:62

12. Urbancsok Anett 2000 56:34

1. Nagy Noémi 1999 37:15

9. Olasz Éva 1999 50:81

4. Nagy Márta 1998 42:20

50 m fiú gyors:

7. Uhljár Viktor 2003 50:50

1. Ganyecz Zalán 2002 41:10

15. Mulholland Alexander 2002 59:50

21. Kutas Csaba 2002 1:19:46

9. Gyulai Dániel 2001 46:09

4. Grivalszki Tamás 2000 39:35

5. Juhász Áron 2000 39:75

8. Gubucz Gábor 2000 40:72

13. Uhljár Gergő 2000 45:13

18. Balatoni László 2000 56:97

9. Tóth Botond 1999 36:48

10. Molnár Gergő 1999 38:48

12.Nagy Márton 1999 41:20

7. Baráth Benjamin 1997 38:13

50 m leány gyors:

4. Bíró Csenge 2001 41:97

5. Körösfalvi Dóra 2000 39:81

10. Szécsi Edina 2000 45:03

11. Urbancsok Anett 2000 46:40

18. Uhrin Dóra 2000 52:34

1. Nagy Noémi 1999 33:24

6. Olasz Éva 1999 39:22

2. Nagy Márta 1998 34:05 

 

 

Hír: 

Esemény dátuma: