Szerdán délután rendezték meg az idei első városi úszóversenyt a városi gyógyfürdőben.
Résztvevők: Fiú: 40 fő, Leány 25 fő
Eredmények:
I. korcsoport 50 m fiú gyors:
1. Ganyecz Zalán Benka 39:97
2. Gyulai Dániel Szlovák 43:88
3. Uhljár Viktor Benka 47:73
4. Komár Pál Szlovák 1:04:12
5. Pekár Tibor Benka 1:04:46
6. Virág Bence Szlovák 1:06:71
7. Sinka Dominik Szlovák 1:10:02
8. Rumi Martin Szlovák 1:12:03
I. korcsoport 50 m leány gyors:
1. Gyekicky Fanni Benka 1:07:69
2. Lehocky Renáta Benka 1:11:07
3. Urbán Renáta Benka 1:28:02
II. korcsoport 50 m fiú gyors:
1.Tóth Botond Fő-tér 36:13
2. Molnár Gergő Vajda 36:23
3. Grivalszki Tamás Benka 37:47
4. Nagy Márton Gyakorló 38:31
5. Pálfi Gellért Benka 38:56
6. Gubucz Gábor Fő-tér 39:22
7. Juhász Áron Szlovák 40:50
8. Uhljár Gergő Benka 40:73
9. Komár Zsolt Vajda 40:89
10. Kutas Ferenc Fő-tér 43:39
11. Szilágyi Soma Vajda 43:65
12. Medvegy Zalán Gyakorló 49:89
13. Kemény Balázs Szlovák 52:39
14. Ruzsinszki Viktor Benka 1:13:00
II. korcsoport 50 m leány gyors:
1. Nagy Noémi Benka 31:87
2. Olasz Éva Hunyadi 37:96
3. Körösfalvi Dóra Benka 39:33
4. Urbancsok Anett Benka 43:39
5. Uhrin Dóra Szlovák 48:07
6. Szpisjak Nikolett Szlovák 51:39
7. Szín Réka Fő-tér 58:40
8. Hipszki Flóra Szlovák 1:03:31
9. Zana Zsófia Szlovák 1:11:27
10. Bagi Roberta Szlovák 1:14:83
I. korcsoport 50 m fiú mell:
1. Kutas Csaba Benka 1:02:14
2. Pekár Tibor Benka 1:02:32
3. Rumi Martin Szlovák 1:05:83
4. Mulolland Alexender Benka 1:06:47
5. Nyerges Áron Szlovák 1:09:40
6. Németh Áron Szlovák 1:11:58
7. Nyerges Illés Benka 1:12:37
8. Jelen Ákos Benka 1:16:18
9. Komár Pál Szlovák 1:18:84
10. Virág Bence Szlovák 1:39:64
I. korcsoport 50 m leány mell:
1. Farkas Csenge Hunyadi 59:00
2. Kiss Lili Szlovák 1:04:36
3. Lehocky Renáta Benka 1:10:82
4. Urbán Renáta Benka 1:23:55
II. korcsoport 50 m fiú gyors:
1. Molnár Gergő Fő-tér 44:37
2. Gubucz Gábor Fő-tér 48:89
3. Komár Zsolt Vajda 48:97
4. Balatoni László Szlovák 50:69
5. Kutas Ferenc Fő-tér 53:83
6. Medvegy Zalán Gyakorló 54:48
7. Pálfi Gellért Benka 54:82
8. Kemény Balázs Szlovák 57:35
9. Somogyi Róbert Szlovák 57:42
10. Olasz István Hunyadi 1:05:49
11. Vágó Zénó Benka 1:06:81
12. Németh Zsombor Benka 1:0625
13. Junó Bendegúz Benka 1:08:58
II. korcsoport 50 m leány mell:
1. Körösfalvi Dóra Benka 49:40
2. Olasz Éva Hunyadi 49:41
3. Szécsi Edina Benka 53:05
4. Urbancsok Anett Benka 53:81
5. Szpisjak Nikolett Szlovák 58:71
6. Szín Réka Fő-tér 1:00:39
7. Hodálik Hanna Benka 1:04:29
8. Zahorecz Luca Benka 1:05:24
9. Gerszenyi Luca Benka 1:05:45
10. Hipszki Flóra Szlovák 1:05:47
11. Zana Zsófia Szlovák 1:05:48
12. Bagi Roberta Szlovák 1:07:04
13. Csernik Pálma Benka 1:08:67
14. Bíró Boglárka Benka 1:09:36
15. Korbely Dominika Szlovák 1:16:06
16. Krátki Edit Fő-tér 1.16:07
17. Koppányi Henrietta Fő-tér 1:16:25
18. Harmati Nikolett Benka 1:32:07
I. korcsoport 50 m leány hát:
1. Ganyecz Zalán Benka 47:21
2. Gyulai Dániel Szlovák 48:10
3. Németh Áron Szlovák 1:02:78
4. Sinka Dominik Szlovák 1:03:15
5. Kutas Csaba Benka 1:04:12
6. Jelen Ákos Benka 1:06:54
7. Mulolland Alexender Benka 1:09:04
8. Nyerges Illés Benka 1:09.06
9. Kozma Márk Benka 1:11:75
I. korcsoport 50 m leány hát:
1. Farkas Csenge Hunyadi 56:17
2. Kiss Lili Szlovák 1:00:03
3. Gyekicky Fanni Benka 1:06:59
II. korcsoport 50 m fiú hát:
1. Tóth Botond Vajda 41:79
2. Nagy Márton Gyakorló 46:90
3. Grivalszki Tamás Benka 48:22
4. Uhljár Gergő Benka 48:62
5. Juhász Áron Szlovák 50:90
6. Balatoni László Szlovák 54:67
7. Somogyi Róbert Szlovák 1:09:79
8. Ruzsinszki Viktor Benka 1.13:06
9. Németh Zsombor Benka 1.13:06
II. korcsoport 50 m leány hát:
1. Nagy Noémi Benka 39:03
2. Szécsi Edina Benka 47:92
3. Uhrin Dóra Szlovák 53:96
4.Koppányi Henrietta Fő-tér 1:08:12
5. Krátki Edit Fő-tér 1:12:55
6. Korbely Dominika Szlovák 1:13:33
7. Gerzsényi Luca Benka 1:14:96