Városi Úszóverseny Szarvas

Szerdán délután rendezték meg az idei első városi úszóversenyt a városi gyógyfürdőben.

Résztvevők: Fiú: 40 fő, Leány 25 fő

Eredmények:

I. korcsoport 50 m fiú gyors:

1. Ganyecz Zalán Benka 39:97

2. Gyulai Dániel Szlovák 43:88

3. Uhljár Viktor Benka 47:73

4. Komár Pál Szlovák 1:04:12

5. Pekár Tibor Benka 1:04:46

6. Virág Bence Szlovák 1:06:71

7. Sinka Dominik Szlovák 1:10:02

8. Rumi Martin Szlovák 1:12:03

I. korcsoport 50 m leány gyors:

1. Gyekicky Fanni Benka 1:07:69

2. Lehocky Renáta Benka 1:11:07

3. Urbán Renáta Benka 1:28:02

II. korcsoport 50 m fiú gyors:

1.Tóth Botond Fő-tér 36:13

2. Molnár Gergő Vajda 36:23

3. Grivalszki Tamás Benka 37:47

4. Nagy Márton Gyakorló 38:31

5. Pálfi Gellért Benka 38:56

6. Gubucz Gábor Fő-tér 39:22

7. Juhász Áron Szlovák 40:50

8. Uhljár Gergő Benka 40:73

9. Komár Zsolt Vajda 40:89

10. Kutas Ferenc Fő-tér 43:39

11. Szilágyi Soma Vajda 43:65

12. Medvegy Zalán Gyakorló 49:89

13. Kemény Balázs Szlovák 52:39

14. Ruzsinszki Viktor Benka 1:13:00

II. korcsoport 50 m leány gyors:

1. Nagy Noémi Benka 31:87

2. Olasz Éva Hunyadi 37:96

3. Körösfalvi Dóra Benka 39:33

4. Urbancsok Anett Benka 43:39

5. Uhrin Dóra Szlovák 48:07

6. Szpisjak Nikolett Szlovák 51:39

7. Szín Réka Fő-tér 58:40

8. Hipszki Flóra Szlovák 1:03:31

9. Zana Zsófia Szlovák 1:11:27

10. Bagi Roberta Szlovák 1:14:83

I. korcsoport 50 m fiú mell:

1. Kutas Csaba Benka 1:02:14

2. Pekár Tibor Benka 1:02:32

3. Rumi Martin Szlovák 1:05:83

4. Mulolland Alexender Benka 1:06:47

5. Nyerges Áron Szlovák 1:09:40

6. Németh Áron Szlovák 1:11:58

7. Nyerges Illés Benka 1:12:37

8. Jelen Ákos Benka 1:16:18

9. Komár Pál Szlovák 1:18:84

10. Virág Bence Szlovák 1:39:64

I. korcsoport 50 m leány mell:

1. Farkas Csenge Hunyadi 59:00

2. Kiss Lili Szlovák 1:04:36

3. Lehocky Renáta Benka 1:10:82

4. Urbán Renáta Benka 1:23:55

II. korcsoport 50 m fiú gyors:

1. Molnár Gergő Fő-tér 44:37

2. Gubucz Gábor Fő-tér 48:89

3. Komár Zsolt Vajda 48:97

4. Balatoni László Szlovák 50:69

5. Kutas Ferenc Fő-tér 53:83

6. Medvegy Zalán Gyakorló 54:48

7. Pálfi Gellért Benka 54:82

8. Kemény Balázs Szlovák 57:35

9. Somogyi Róbert Szlovák 57:42

10. Olasz István Hunyadi 1:05:49

11. Vágó Zénó Benka 1:06:81

12. Németh Zsombor Benka 1:0625

13. Junó Bendegúz Benka 1:08:58

II. korcsoport 50 m leány mell:

1. Körösfalvi Dóra Benka 49:40

2. Olasz Éva Hunyadi 49:41

3. Szécsi Edina Benka 53:05

4. Urbancsok Anett Benka 53:81

5. Szpisjak Nikolett Szlovák 58:71

6. Szín Réka Fő-tér 1:00:39

7. Hodálik Hanna Benka 1:04:29

8. Zahorecz Luca Benka 1:05:24

9. Gerszenyi Luca Benka 1:05:45

10. Hipszki Flóra Szlovák 1:05:47

11. Zana Zsófia Szlovák 1:05:48

12. Bagi Roberta Szlovák 1:07:04

13. Csernik Pálma Benka 1:08:67

14. Bíró Boglárka Benka 1:09:36

15. Korbely Dominika Szlovák 1:16:06

16. Krátki Edit Fő-tér 1.16:07

17. Koppányi Henrietta Fő-tér 1:16:25

18. Harmati Nikolett Benka 1:32:07

I. korcsoport 50 m leány hát:

1. Ganyecz Zalán Benka 47:21

2. Gyulai Dániel Szlovák 48:10

3. Németh Áron Szlovák 1:02:78

4. Sinka Dominik Szlovák 1:03:15

5. Kutas Csaba Benka 1:04:12

6. Jelen Ákos Benka 1:06:54

7. Mulolland Alexender Benka 1:09:04

8. Nyerges Illés Benka 1:09.06

9. Kozma Márk Benka 1:11:75

I. korcsoport 50 m leány hát:

1. Farkas Csenge Hunyadi 56:17

2. Kiss Lili Szlovák 1:00:03

3. Gyekicky Fanni Benka 1:06:59

II. korcsoport 50 m fiú hát:

1. Tóth Botond Vajda 41:79

2. Nagy Márton Gyakorló 46:90

3. Grivalszki Tamás Benka 48:22

4. Uhljár Gergő Benka 48:62

5. Juhász Áron Szlovák 50:90

6. Balatoni László Szlovák 54:67

7. Somogyi Róbert Szlovák 1:09:79

8. Ruzsinszki Viktor Benka 1.13:06

9. Németh Zsombor Benka 1.13:06

II. korcsoport 50 m leány hát:

1. Nagy Noémi Benka 39:03

2. Szécsi Edina Benka 47:92

3. Uhrin Dóra Szlovák 53:96

4.Koppányi Henrietta Fő-tér 1:08:12

5. Krátki Edit Fő-tér 1:12:55

6. Korbely Dominika Szlovák 1:13:33

7. Gerzsényi Luca Benka 1:14:96



Hír: 

Esemény dátuma: