V. SZARVASI 24 ÓRÁS ÚSZÁS

Összesen 129 résztvevővel december 12-én 17:00 kor véget ért a SZUSE V. tömegsport rendezvénye

A 24 óra alatt megtett összes táv 325 650 m. (Szarvas Mosonmagyaróvár távolság)

Egyénileg megtett távolságok 10 km felett:

Medvegy István  30,000 m /24 óra elnyerte az V. 24 Órás Úszás vándor serlegét

(Babák Zoltán felvétele (NEWJSAG.HU)

Thomas Schinkel 12,500 m /24 óra

 

Demeter Péter   12,450 m /24 óra

Babák Zoltán    12,000 m /24 óra

Kovács Gábor    10,500 m /24 óra

Juhos Péter     10,150 m /24 óra

Fazekas Nándor  10,050 m /24 óra

Kondacs Attila  10,000 m /24 óra

Először indult egy 6 fős csapat (SZUSE tagjai: Babák Zoltán, Demeter Péter, Dr. Darida András, Juhos Péter, Kószó Tibor, Medvegy István), akik által megtett össz. táv: 83,750 m.  Ők hatan, a 24 órát teljesen kitöltve szerepeltek a non-stop rendezvényen

Legfiatalabb résztvevő: Kovács Bálint 3 éves, 50 m-t úszott.

Legidősebb hölgy résztvevő: Levák Gyuláné2 000 m-t úszott.

Legidősebb férfi résztvevő : Parragh László500 m-t úszott.

Köszönjük mindenkinek! Váljék egészségükre!

A résztvevők teljes listája:

 

Nevek Megtett táv (m)
Medvegy István 30,000
Thomas Schinkel 12,500
Demeter Péter Total 12,450
Babák Zoltán 12,000
Kovács Gábor 10,500
Juhos Péter 10,150
Fazekas Nándor 10,050
Kondacs Attila 10,000
Kószó Tibor 9,750
Dr. Darida András 9,400
Horváth Péter 8,000
Bakonyi Tamás 7,000
Nagy Ida 6,700
Kapás Ágnes 6,000
Kapás Rozália 6,000
Kiss Nikoletta 6,000
Unyi Zsolt 6,000
Szín Zsolt 5,050
Balatoni László 4,000
Holub Annamária 3,600
Hanzó Bettina 3,500
Juhász Levente 3,500
Olasz Éva 3,350
Füzes Péter 3,300
Czinkoczky Csaba 3,000
Dr. Darida Andrásné 3,000
Pálfi Gellért 3,000
Pusztai Norbert 3,000
Slajchó Ágota 2,750
Fáy Benedek 2,500
id. Balatoni László 2,500
Jelen Pál 2,500
Tinka Norbert 2,500
Babák Botond 2,300
Juhász Áron 2,300
Nagy Vera 2,250
Vaskor Zoltán 2,250
Gubucz Gábor 2,200
Jancsó Brigitta 2,150
Mravik Mária 2,125
Babák Bence 2,000
Baráth Benjámin 2,000
Janis Zoltán 2,000
Klenk Józsefné 2,000
Koltai Lajos 2,000
Levák Gyuláné 2,000
Majoros Attila 2,000
Radics Ferenc 2,000
Uhljár György 2,000
Védő Attila 2,000
Uhrin Dóra 1,900
Dr. Szilvássy Orsolya 1,750
Sinka Leila 1,525
Gajdos Attila 1,500
Gesztesi László 1,500
Gulyás Nikolett 1,500
Medvegy Vera 1,500
Melis Tibor 1,500
Melis Vanda 1,500
Nagy Jenőné 1,500
Sovány Anikó 1,500
Szín Réka 1,500
Balázs Henriett 1,400
Kunstár Zsolt 1,400
Radics Balázs 1,400
Fáy Luca 1,250
Méray-Horváth Ilona 1,200
Olasz Imre 1,150
Sallai András 1,050
Bukva Leonóra 1,000
Búzás Mihály 1,000
Dr. Olasz Imréné 1,000
Gyulai Dániel 1,000
Klenk József 1,000
Korcsok Lászlóné 1,000
Kovács András 1,000
Kovács Andrásné 1,000
Nagy Zoltán 1,000
Olasz István 1,000
Polgár Patrik 1,000
Sinka Dominik 1,000
Sinkáné Ny. Erika 1,000
Snuirik Jan 1,000
Tamás János 1,000
Ficzere Ferenc 900
Kozma Márk 900
Szpisjak Nikolett 900
Németh Áron 850
Pisont Vanessza 850
Sonkoly Boglárka 850
Végh Mariann 825
Leczki István 800
Murcas Radovan 800
Ondrik Garaj 800
Vágó Zénó 800
Busák Gergely 700
Kutas Ferenc 650
Kutas Márton 650
Dragán Fernanda 600
Kecskés Péter 600
Vadinszky Lajos 600
Loth Ágnes 550
Németh Krisztina 550
Bodnár Beáta 500
Cseh Zsuzsanna 500
Gerzsenyi Tamás 500
Holly Dóra 500
Kovács Ádám 500
Kutas Csaba 500
Méray-Horváth Bence 500
Parragh László 500
Snurik Mario 500
Szrapkó István 500
Tóth János 500
Dan Erika 400
Szrapkó Boglár 400
Haffner Krisztián 375
Huszka Dávid 325
id. Kutas Ferenc 300
Vass Adrienn 300
Pisont Richárd 275
Gerzsenyi Lili 250
Gerzsenyi Luca 250
Fáy Dániel 200
Horváth Ica 200
Németh Gábor 200
Soltész Mária 200
Szűcs Imre 200
Bereczki Csilla 150
Huszta Bettina 150
Busák Levente 100
Kovács Bálint 50

Hír: 

Esemény dátuma: