ŐSZI MEGHÍVÁSOS ÚSZÓVERSENY 2019. november 30

<p>Szent Klára Gyógyfürdő Szarvas</p>

ŐSZI MEGHÍVÁSOS ÚSZÓVERSENY

SZARVAS, 2019. november 30.

uszi.jpg

Jegyzőkönyv adatai Letölthető itt

Rendező:                                                      SZUSE

Helyszín:                                                      Szarvas

Uszoda megnevezése:                              Szent Klára Gyógyfürdő

Medence adatai:                                         25 m , 6 pályás

Időmérés típusa:                                          elektromos, Polip

Lebonyolítás típusa:                                   időfutamos

Verseny típusa:                                           meghívásos

                                                                      

Versenybíróság

Elnök                                     Dr. Darida András                                 

Indítóbíró:                              Zalán Csaba                                          

Műsorközlő:                          Závoda Szabina

Állító                                      Uhljárné Bárány Gabriella

                                               Deák Teodóra

Célbíró                                  Nyári Mihály

Forduló bíró:                         Gácsi Ágnes                                 

Elektromos időmérő            Dr Darida András

Időmérők                               1.      Gubucz Gábor                              

                                               2.      Szántó Mária                                

                                               3.      Bajomi-Nagy Éva                         

                                               4.      Gaál Sándorné                            

                                               5.      Csilik Attila                                    

                                               6.      Nagy Márta                                   

Eredménygyűjtő                  Molnár Gergő

                                               Szécsi Ágnes

Titkárság:                              Szilágyiné Kmetz Mónika

                                               Molnár Eteléné

                                               Goda Márta

Technikai vezető:                Kovács István

Mentőszolgálat:                   Lázár Viktor

                                                        

25 m. fiú hátúszás

1. versenyszám

2010

1.       Kendrella Máté                             2010        Békési ÚKE         0:19,06

2.       Molnár Benett                               2010        Invictus          0:19,44

3.       Szőke Richárd                              2010        Beuk         0:22,87

4.       Mázor Milán                                 2010        Beuk         0:23,07

5.       Gyebnár Balázs                            2010        Beuk         0:23,57

6.       Császár Patrik                              2010        Tótkomlósi ÚE          0:24,09

7.       Molnár Bence                               2010        Tótkomlósi ÚE         0:24,53

8.       Szilágyi Dominik                          2010        Beuk         0:25,53

9.       Lantos Balázs                              2010        Beuk         0:27,56

10.     Nacsa Zoltán                                2010        Algyői UK         0:28,14

11.     Móricz Dániel                               2010        Triton         0:30,65

12.     Bús György                                 2010        Tótkomlósi ÚE         0:34,01

2011

1.       Kéri Dávid                                    2011        Beuk         0:23,10

2.       Csaba Zoárd                                2011        Beuk         0:24,85

3.       Gnándt Ákos                                2011        Szuse         0:25,23

4.       Mészáros Márton                          2011        Beuk         0:25,84

5.       Selypes Kristóf                            2011        Várfürdő         0:27,48

6.       Tóth Zalán                                    2011        Szuse         0:28,00

7.       Fábián Gábor                               2011        Triton         0:28,02

8.       Tót Dániel                                    2011        Algyői UK         0:28,06

9.       Gulácsi Gergő                              2011        Multi Talent SE         0:31,00

2012

1.       Krech Levente                              2012        Invictus         0:25,78

2.       Domokos Milán                            2012        Beuk         0:26,20

3.       Paluska Balázs                             2012        Beuk         0:29,27

4.       Czira Zsombor                             2012        Békési ÚKE         0:29,57

5.       Bábel Vince                                 2012        Beuk         0:31,13

6.       Zámbori Szabolcs                        2012        Beuk          0:36,12

2013

1.       Juhász Dániel                               2013        Várfürdő         0:28,28

2.       Kugyela Csanád                           2013        Szuse          0:32,12

3.       Nyéki Barnabás                            2013        Békési ÚKE         0:32,84

4.       Herczeg András                            2013        Tótkomlósi ÚE         0:36,49

5.       Tóth Bence                                  2013        Beuk         0:38,00

6.       Szemenyei Attila                           2013        Tótkomlósi Ú          0:50,68

25.m leány hátúszás

2. versenyszám

2010

1.       Adamik Alexandra                        2010        Szuse         0:20,64

2.       Jenei Viola                                   2010        Triton         0:23,62

3.       Vasas Vivien Gréta                       2010        Beuk         0:23,77

 

25.m leány hátúszás

2. versenyszám

2010

4.       Pribojszki Médea                          2010        Békési ÚKE         :23,78

5.       Szabó Mia                                   2010        Várfürdő         0:25,71

6.       Perneki Nikolett                            2010        Multi Talent SE         0:26,93

7.       Mezei Eszter                                2010        Triton         0:28,53

2011

1.       Papp Hanna                                 2011        Beuk         0:25,93

2.       Lavró Luca Léda                           2011        Multi Talent SE         0:27,75

3.       Krám Bianka                                2011        Beuk         0:28,72

4.       Adamik Anna Sára                        2011        Multi Talent SE         0:30,86

2012

1.       Gyucha Csenge                            2012        Beuk         0:26,55

2.       Tímár Júlia                                   2012        Beuk         0:27,12

3.       Csilik Natasa                                2012        Szuse         0:27,54

4.       Csilik Szofi                                  2012        Szuse         0:28,31

5.       Szabó Fanni                                 2012        Várfürdő         0:28,49

6.       Metcalfe Rebecca                        2012        Triton         0:28,50

7.       Madács Blanka                            2012        Szuse         0:28,80

8.       Kollár Kata                                   2012        Beuk         0:29,06

9.       Kelemen Minna Imola                    2012        Multi Talent SE         0:33,18

10.     Kollár Dorka                                 2012        Beuk         0:35,78

2013

1.       Együd-Kovács Lana                     2013        Szuse         0:27,38

2.       Koncz Fanni                                 2013        Beuk         0:28,68

3.       Acsai Lilla                                    2013        Tótkomlósi ÚE         0:29,09

4.       Bujdosó Sára                               2013        Multi Talent SE         0:31,75

5.       Szabó Zita                                   2013        Békési ÚKE         0:34,02

6.       Galambosi Lili                              2013        Beuk         0:35,81

7.       Asztalos Adélia                            2013        Beuk         0:36,69

8.       Öreg Csenge                                2013        Békési ÚKE         0:38,27

9.       Gyuricza Kira                                2013        Beuk         0:42,77

50 m. fiú hátúszás

3. versenyszám

2005 és idősebb

1.       Antal András                                2005        Orosháza         0:31,61

2.       Uhljár Viktor                                 2003        Szuse         0:31,88

3.       Bány Barna                                  2004        Szuse         0:33,52

4.       Gazsó Balázs                               2004        Szuse         0:35,30

5.       Vadnai Levente                            2005        Óázis          0:38,65

 

50 m. fiú hátúszás

3. versenyszám

2006

1.       Farkas Martin                               2006        Tótkomlósi ÚE         0:33,97

2.       Balázs Krisztián                            2006        Beu         0:34,57

3.       Reisz Dániel                                 2006        Beuk         0:36,36

4.       Mile Dániel                                   2006        Invictus         0:37,11

5.       Madács Ákos                               2006        Szuse         0:38,50

6.       Megyer Attila                                2006        Szuse         0:41,54

7.       Teremi Samu                                2006        Szuse         0:43,08

2007

1.       Nacsa Domán                              2007        Triton         0:33,55

2.       Koncz András                              2007        Beuk         0:34,26

3.       Gyebnár Attila                              2007        Beuk         0:34,40

4.       Dér Máté                                      2007        Beuk         0:35,99

5.       Mile Balázs                                  2007        Invictus         0:38,76

2008

1.       Petróczki Zsombor                       2008        Beuk         0:34,68

2.       Reisz Nándor                               2008        Beuk         0:35,59

3.       Tompa Zsombor                          2008        Tótkomlósi ÚE         0:38,15

4.       Szamos Balázs                            2008        Várfürdő         0:46,66

5.       Csengődi Keve                            2008        Szuse         0:47,30

2009

1.       Takács Botond                             2009        Beuk         0:39,74

2.       Varga Zoltán                                2009        Invictus         0:40,43

3.       Paluska Viktor                              2009        Beuk         0:40,95

4.       Szabó Milán                                 2009        Beuk         0:42,63

5.       Bohus János                                2009        Beuk         0:42,87

6.       Nagy Szabolcs                             2009        Beuk         0:43,48

7.       Remzső Imre                                2009        Beuk         0:51,60

2010

1.       Kiss Péter                                    2010        Beuk         0:40,79

2.       Máté Botond                                2010        Invictus         0:44,11

3.       Mike Szabolcs                             2010        Óázis         0:46,25

4.       Molnár Zsolt                                 2010        Békési ÚKE         0:49,67

5.       Mile Barnabás                              2010        Invictus         0:53,00

6.       Albert-Sárközi Barnabás               2010        Orosháza         0:56,08

7.       Bondár Balázs                              2010        Várfürdő         0:56,22

2011

1.       Dávid Olivér                                 2011        Orosháza         0:43,78

2.       Abrudán GÁbor                            2011        Várfürdő         0:45,08

3.       Bondár Bálint                               2011        Beuk         0:48,07

4.       Persaits-Pósa Ádám                     2011        Multi Talent SE         0:48,64

5.       Varjú Máté                                   2011        Békési ÚKE         0:50,49

6.       Balázs Konrád                              2011        Invictus         0:50,98

7.       Kéri Attila                                     2011        Óázis         0:51,07

 

50 m. fiú hátúszás

3. versenyszám

2011

8.       Gál Benett                                    2011        Várfürdő         0:53,23

2012

1.       Varga Attila                                  2012        Tótkomlósi ÚE         0:57,02

50 m. leány hátúszás

4. versenyszám

2005 és idősebb

1.       Gulyás Fanni                                2005        Beuk         0:34,81

2.       Papp Vivien                                 2005        Orosháza         0:36,81

3.       Szalontai Rebeka                         2004        Óázis         0:37,54

4.       Szilágyi Anica                              2005        Szuse         0:39,40

5.       Csengődi Csillag                          2005        Szuse         0:39,91

6.       Asztalos Annamária                      2004        Orosháza         0:40,15

7.       Teremi Dóra                                 2004        Szuse         0:41,23

8.       Horváth Nikolett                           2004        Óázis         0:43,38

2006

1.       Bozán Hanna                                2006        Szuse         0:34,66

2.       Számadó Noémi                           2006        Óázis         0:36,95

3.       Bagócsi Jázmin                            2006        Szuse         0:43,22

4.       Gomolka Zsóka                           2006        Tótkomlósi ÚE         0:46,41

2007

1.       Bogár Viktória                              2007        Orosháza         0:36,37

2.       Szabó Kinga                                2007        Békési ÚKE         0:38,12

3.       Ulrich Noémi                                2007        Beuk         0:38,53

4.       Modoló Júlia                                2007        Békési ÚKE         0:41,74

5.       Pálvögyi Kinga                             2007        Tótkomlósi ÚE         0:44,89

6.       Jobbágy Noémi                           2007        Várfürdő         0:47,27

2008

1.       Asztalos Antónia                          2008        Beuk                                                                           0:36,67

2.       Matei Bryana                                2008        Várfürdő                                                                      0:37,69

3.       Furák-Szabovik Tessza                 2008        Orosháza                                                                     0:38,44

4.       Rozek Petra                                 2008        Beuk                                                                           0:39,40

5.       Major Zsófia                                2008        Szuse                                                                          0:41,17

6.       Kiss Zsófia                                  2008        Beuk                                                                           0:41,62

7.       Hugyecz Lara                               2008        Beuk                                                                           0:41,63

8.       Csukás Réka                                2008        Várfürdő                                                                      0:41,87

9.       Krech Janka                                 2008        Invictus                                                                        0:42,24

10.     Balázs Noémi                               2008        Beuk                                                                           0:42,90

11.     Barna Réka                                  2008        Szuse                                                                          0:43,02

12.     Megyeri Panna                             2008        Szuse                                                                          0:43,44

13.     Gnándt Eszter                              2008        Szuse                                                                          0:45,83

 

50 m. leány hátúszás

4. versenyszám

2008

14.     Rácz Hanna                                  2008        Beuk                                                                           0:45,85

15.     Dalmadi Emma                            2008        Beuk                                                                           0:46,09

16.     Patkós Bianka                              2008        Szuse                                                                          0:53,53

17.     Jobbágy Boglárka                        2008        Várfürdő                                                                      0:57,33

2009

1.       Szilágyi Csenge                           2009        Beuk                                                                           0:39,40

2.       Bányai Nóra                                 2009        Békési ÚKE                                                                 0:40,33

3.       Bala Tamara                                 2009        Szuse                                                                          0:42,41

4.       Szabó Kata                                  2009        Békési ÚKE                                                                 0:45,05

5.       Vándor Hanna                              2009        Beuk                                                                           0:45,36

6.       Hankó Szilvia                               2009        Beuk                                                                           0:46,71

7.       Pálfi Lilian                                    2009        Tótkomlósi ÚE                                                             0:49,44

8.       Molnár Molli                                 2009        Szuse                                                                          0:49,75

9.       Rózsa Málna                                2009        Szuse                                                                          0:52,85

10.     Hajduh Noémi                              2009        Szuse                                                                          0:53,15

11.     Gál Csenge                                  2009        Várfürdő                                                                      0:54,13

12.     Vigh Anna                                    2009        Szuse                                                                          0:57,28

13.     Molnár Kamilla                             2009        Triton                                                                           1:06,36

2010

1.       Perza Berta                                  2010        Beuk                                                                           0:40,76

2.       Nagy-Benedek Izabell                   2010        Beuk                                                                           0:42,92

3.       Asztalos Jázmin                           2010        Orosháza                                                                     0:44,15

4.       Fehér Nóra                                   2010        Tótkomlósi ÚE                                                             0:44,53

5.       Klokocs Kata                               2010        Beuk                                                                           0:46,02

6.       Oroján Csilla                                2010        Várfürdő                                                                      0:46,38

7.       Asztalos Alexandra                       2010        Beuk                                                                           0:49,85

2011

1.       Gasztányi Mira                             2011        Algyői UK                                                                    0:45,92

2.       Hajdu Boglárka                            2011        Tótkomlósi ÚE                                                             0:48,73

3.       Schmidt Hanga                            2011        Várfürdő                                                                      0:48,93

4.       Herczeg Friderika                         2011        Tótkomlósi ÚE                                                             0:50,99

5.       Eczeti Zsófia                                2011        Békési ÚKE                                                                 0:51,60

6.       Vésztői Lara                                 2011        Várfürdő                                                                      0:52,36

7.       Szalai Anna                                  2011        Várfürdő                                                                      0:52,42

8.       Reisz Hédi                                   2011        Beuk                                                                           0:52,56

9.       Kállai Hanna                                 2011        Várfürdő                                                                      0:53,81

10.     Molnár Mira                                  2011        Orosháza                                                                     1:02,84

2012

1.       Gál Kincső                                   2012        Várfürdő                                                                      1:00,27

2.       Walki Dorina                                2012        Orosháza                                                                     1:01,37

 

25 m. fiú mellúszás

5. versenyszám

2010

1.       Császár Patrik                              2010        Tótkomlósi ÚE                                                             0:23,76

2.       Szőke Richárd                              2010        Beuk                                                                           0:24,78

3.       Lantos Balázs                              2010        Beuk                                                                           0:24,80

4.       Móricz Dániel                               2010        Triton                                                                           0:27,60

5.       Bondár Balázs                              2010        Várfürdő                                                                      0:28,21

6.       Molnár Bence                               2010        Tótkomlósi ÚE                                                             0:29,12

7.       Szilágyi Dominik                          2010        Beuk                                                                           0:30,56

8.       Bús György                                 2010        Tótkomlósi ÚE                                                             0:31,61

2011

1.       Kéri Attila                                     2011        Óázis                                                                           0:21,89

2.       Persaits-Pósa Ádám                     2011        Multi Talent SE                                                             0:22,69

3.       Varjú Máté                                   2011        Békési ÚKE                                                                 0:23,16

4.       Mészáros Márton                          2011        Beuk                                                                           0:24,28

5.       Balázs Konrád                              2011        Invictus                                                                        0:27,68

6.       Bondár Bálint                               2011        Beuk                                                                           0:28,10

7.       Tóth Zalán                                    2011        Szuse                                                                          0:31,35

8.       Tót Dániel                                    2011        Algyői UK                                                                    0:31,47

9.       Fábián Gábor                               2011        Triton                                                                           0:33,00

10.     Selypes Kristóf                            2011        Várfürdő                                                                      0:33,90

11.     Gulácsi Gergő                              2011        Multi Talent SE                                                             0:42,25

2012

1.       Krech Levente                              2012        Invictus                                                                        0:21,17

2.       Czira Zsombor                             2012        Békési ÚKE                                                                 0:27,72

3.       Domokos Milán                            2012        Beuk                                                                           0:28,20

4.       Bábel Vince                                 2012        Beuk                                                                           0:28,22

5.       Paluska Balázs                             2012        Beuk                                                                           0:31,22

6.       Varga Attila                                  2012        Tótkomlósi ÚE                                                             0:32,53

7.       Zámbori Szabolcs                        2012        Beuk                                                                           0:36,03

8.       Hidasi Hunor                                2012        Szuse                                                                          0:38,72

2013

1.       Hajdu Máté                                  2013        Tótkomlósi ÚE                                                             0:33,47

2.       Lantos Barnabás                          2013        Beuk                                                                           0:34,23

3.       Juhász Dániel                               2013        Várfürdő                                                                      0:35,14

4.       Nyéki Barnabás                            2013        Békési ÚKE                                                                 0:35,53

5.       Herczeg András                            2013        Tótkomlósi ÚE                                                             0:38,20

6.       Tóth Bence                                  2013        Beuk                                                                           0:38,70

7.       Szemenyei Attila                           2013        Tótkomlósi ÚE                                                             0:57,28

25 m. leány mellúszás

6. versenyszám

2010

1.       Perneki Nikolett                            2010        Multi Talent SE                                                             0:21,26

2.       Vasas Vivien Gréta                       2010        Beuk                                                                           0:24,72

 

25 m. leány mellúszás

6. versenyszám

2010

3.       Pribojszki Médea                          2010        Békési ÚKE                                                                 0:24,96

4.       Pelle Luca                                    2010        Beuk                                                                           0:25,21

5.       Jenei Viola                                   2010        Triton                                                                           0:25,43

6.       Szabó Mia                                   2010        Várfürdő                                                                      0:28,27

7.       Mezei Eszter                                2010        Triton                                                                           0:32,64

2011

1.       Gasztányi Mira                             2011        Algyői UK                                                                    0:23,87

2.       Herczeg Friderika                         2011        Tótkomlósi ÚE                                                             0:24,22

3.       Szalai Anna                                  2011        Várfürdő                                                                      0:25,30

4.       Eczeti Zsófia                                2011        Békési ÚKE                                                                 0:25,58

5.       Fábián Maja                                 2011        Beuk                                                                           0:26,72

6.       Papp Hanna                                 2011        Beuk                                                                           0:27,26

7.       Vésztői Lara                                 2011        Várfürdő                                                                      0:28,58

8.       Reisz Hédi                                   2011        Beuk                                                                           0:28,71

9.       Krám Bianka                                2011        Beuk                                                                           0:29,53

10.     Lavró Luca Léda                           2011        Multi Talent SE                                                             0:33,23

11.     Adamik Anna Sára                        2011        Multi Talent SE                                                             0:37,43

2012

1.       Metcalfe Rebecca                        2012        Triton                                                                           0:26,57

2.       Tímár Júlia                                   2012        Beuk                                                                           0:30,07

3.       Csilik Szofi                                  2012        Szuse                                                                          0:30,41

4.       Kollár Kata                                   2012        Beuk                                                                           0:31,50

5.       Madács Blanka                            2012        Szuse                                                                          0:32,13

6.       Kollár Dorka                                 2012        Beuk                                                                           0:32,25

7.       Csilik Natasa                                2012        Szuse                                                                          0:32,97

8.       Gyucha Csenge                            2012        Beuk                                                                           0:33,19

9.       Szabó Fanni                                 2012        Várfürdő                                                                      0:33,65

10.     Kelemen Minna Imola                    2012        Multi Talent SE                                                             0:37,53

2013

1.       Együd-Kovács Lana                     2013        Szuse                                                                          0:28,25

2.       Acsai Lilla                                    2013        Tótkomlósi ÚE                                                             0:31,94

3.       Bujdosó Sára                               2013        Multi Talent SE                                                             0:33,03

4.       Gyuricza Kira                                2013        Beuk                                                                           0:33,05

5.       Galambosi Lili                              2013        Beuk                                                                           0:35,28

6.       Asztalos Adélia                            2013        Beuk                                                                           0:36,21

7.       Szabó Zita                                   2013        Békési ÚKE                                                                 0:38,35

8.       Koncz Fanni                                 2013        Beuk                                                                           0:40,75

9.       Öreg Csenge                                2013        Békési ÚKE                                                                 0:46,64

 

50 m. fiú mellúszás

7. versenyszám

2008

1.       Petróczki Zsombor                       2008        Beuk                                                                           0:37,23

2.       Reisz Nándor                               2008        Beuk                                                                           0:38,24

2009

1.       Bohus János                                2009        Beuk                                                                           0:43,87

2.       Varga Zoltán                                2009        Invictus                                                                        0:44,35

3.       Szabó Milán                                 2009        Beuk                                                                           0:45,69

4.       Nagy Szabolcs                             2009        Beuk                                                                           0:46,26

5.       Takács Botond                             2009        Beuk                                                                           0:46,37

6.       Paluska Viktor                              2009        Beuk                                                                           0:47,84

7.       Kis Norbert                                  2009        Békési ÚKE                                                                 0:49,92

8.       Hajdú Bence                                2009        Tótkomlósi ÚE                                                             0:51,22

9.       Remzső Imre                                2009        Beuk                                                                           1:07,23

2010

1.       Kendrella Bence                           2010        Békési ÚKE                                                                 0:44,05

2.       Kendrella Máté                             2010        Békési ÚKE                                                                 0:45,27

3.       Máté Botond                                2010        Invictus                                                                        0:48,30

4.       Molnár Benett                               2010        Invictus                                                                        0:48,64

5.       Nyéki Benett                                2010        Békési ÚKE                                                                 0:48,66

6.       Albert-Sárközi Barnabás               2010        Orosháza                                                                     0:50,71

7.       Kéri Dávid                                    2011        Beuk                                                                           0:51,80

8.       Kiss Péter                                    2010        Beuk                                                                           0:52,46

9.       Mile Barnabás                              2010        Invictus                                                                        0:52,52

10.     Mike Szabolcs                             2010        Óázis                                                                           0:54,03

11.     Gyebnár Balázs                            2010        Beuk                                                                           0:55,10

12.     Mázor Milán                                 2010        Beuk                                                                           0:55,52

13.     Gál Benett                                    2011        Várfürdő                                                                      1:02,45

14.     Mester Balázs                              2010        Várfürdő                                                                      1:02,52

15.     Nacsa Zoltán                                2010        Algyői UK                                                                    1:11,00

50 m. leány mellúszás

8. versenyszám

2008

1.       Rozek Petra                                 2008        Beuk                                                                           0:39,38

2.       Asztalos Antónia                          2008        Beuk                                                                           0:40,03

3.       Furák-Szabovik Tessza                 2008        Orosháza                                                                     0:43,58

4.       Csukás Réka                                2008        Várfürdő                                                                      0:44,50

5.       Panda Kamilla                              2008        Triton                                                                           0:45,85

6.       Matei Bryana                                2008        Várfürdő                                                                      0:46,44

7.       Dalmadi Emma                            2008        Beuk                                                                           0:46,52

8.       Barna Réka                                  2008        Szuse                                                                          0:47,17

9.       Megyeri Panna                             2008        Szuse                                                                          0:47,21

10.     Kiss Zsófia                                  2008        Beuk                                                                           0:47,45

11.     Hugyecz Lara                               2008        Beuk                                                                           0:47,79

12.     Rácz Hanna                                  2008        Beuk                                                                           0:48,79

13.     Balázs Noémi                               2008        Beuk                                                                           0:50,82

 

50 m. leány mellúszás

8. versenyszám

2008

14.     Krech Janka                                 2008        Invictus                                                                        0:56,33

2009

1.       Szabó Kata                                  2009        Békési ÚKE                                                                 0:43,88

2.       Hankó Szilvia                               2009        Beuk                                                                           0:47,19

2.       Bala Tamara                                 2009        Szuse                                                                          0:47,19

4.       Szilágyi Csenge                           2009        Beuk                                                                           0:47,89

5.       Pálfi Lilian                                    2009        Tótkomlósi ÚE                                                             0:48,95

6.       Vándor Hanna                              2009        Beuk                                                                           0:49,06

7.       Farkas Zafira                                2009        Tótkomlósi ÚE                                                             0:50,89

8.       Bányai Nóra                                 2009        Békési ÚKE                                                                 0:53,84

9.       Molnár Molli                                 2009        Szuse                                                                          0:55,38

10.     Gál Csenge                                  2009        Várfürdő                                                                      0:55,55

11.     Rózsa Málna                                2009        Szuse                                                                          0:55,61

12.     Molnár Kamilla                             2009        Triton                                                                           0:59,90

13.     Hajduh Noémi                              2009        Szuse                                                                          1:03,91

2010

1.       Nagy-Benedek Izabell                   2010        Beuk                                                                           0:44,17

2.       Perza Berta                                  2010        Beuk                                                                           0:45,47

3.       Hajdu Boglárka                            2011        Tótkomlósi ÚE                                                             0:46,85

4.       Asztalos Alexandra                       2010        Beuk                                                                           0:48,87

5.       Fehér Nóra                                   2010        Tótkomlósi ÚE                                                             0:49,54

6.       Klokocs Kata                               2010        Beuk                                                                           0:53,42

7.       Schmidt Hanga                            2011        Várfürdő                                                                      0:53,50

8.       Kállai Hanna                                 2011        Várfürdő                                                                      0:53,96

9.       Adamik Alexandra                        2010        Szuse                                                                          0:54,03

10.     Asztalos Jázmin                           2010        Orosháza                                                                     0:55,79

11.     Oroján Csilla                                2010        Várfürdő                                                                      0:56,53

12.     Gál Kincső                                   2012        Várfürdő                                                                      0:57,48

25 m. fiú gyorsúszás

9. versenyszám

2010

1.       Nyéki Benett                                2010        Békési ÚKE                                                                 0:18,49

2.       Molnár Zsolt                                 2010        Békési ÚKE                                                                 0:18,71

3.       Gyebnár Balázs                            2010        Beuk                                                                           0:18,98

4.       Molnár Bence                               2010        Tótkomlósi ÚE                                                             0:20,29

5.       Császár Patrik                              2010        Tótkomlósi ÚE                                                             0:21,09

6.       Mázor Milán                                 2010        Beuk                                                                           0:21,72

7.       Mester Balázs                              2010        Várfürdő                                                                      0:23,75

8.       Móricz Dániel                               2010        Triton                                                                           0:25,03

9.       Szilágyi Dominik                          2010        Beuk                                                                           0:29,37

10.     Bús György                                 2010        Tótkomlósi ÚE                                                             0:33,53

 

25 m. fiú gyorsúszás

9. versenyszám

2011

1.       Mészáros Márton                          2011        Beuk                                                                           0:19,72

2.       Gnándt Ákos                                2011        Szuse                                                                          0:21,75

3.       Bondár Bálint                               2011        Beuk                                                                           0:22,73

4.       Tóth Zalán                                    2011        Szuse                                                                          0:23,05

5.       Csaba Zoárd                                2011        Beuk                                                                           0:23,46

6.       Tót Dániel                                    2011        Algyői UK                                                                    0:25,54

7.       Fábián Gábor                               2011        Triton                                                                           0:29,28

8.       Selypes Kristóf                            2011        Várfürdő                                                                      0:29,75

9.       Gulácsi Gergő                              2011        Multi Talent SE                                                             0:33,36

2012

1.       Domokos Milán                            2012        Beuk                                                                           0:21,31

2.       Bábel Vince                                 2012        Beuk                                                                           0:22,12

3.       Paluska Balázs                             2012        Beuk                                                                           0:25,73

4.       Varga Attila                                  2012        Tótkomlósi ÚE                                                             0:27,15

5.       Czira Zsombor                             2012        Békési ÚKE                                                                 0:30,68

2013

1.       Juhász Dániel                               2013        Várfürdő                                                                      0:26,65

2.       Kugyela Csanád                           2013        Szuse                                                                          0:27,61

3.       Hajdu Máté                                  2013        Tótkomlósi ÚE                                                             0:33,56

4.       Tóth Bence                                  2013        Beuk                                                                           0:37,81

5.       Herczeg András                            2013        Tótkomlósi ÚE                                                             0:44,33

6.       Nyéki Barnabás                            2013        Békési ÚKE                                                                 0:45,34

7.       Szemenyei Attila                           2013        Tótkomlósi ÚE                                                             1:09,59

25 m. leány gyorsúszás

10. versenyszám

2010

1.       Adamik Alexandra                        2010        Szuse                                                                          0:17,69

2.       Pelle Luca                                    2010        Beuk                                                                           0:21,15

3.       Jenei Viola                                   2010        Triton                                                                           0:21,50

4.       Vasas Vivien Gréta                       2010        Beuk                                                                           0:21,55

5.       Perneki Nikolett                            2010        Multi Talent SE                                                             0:22,19

6.       Szabó Mia                                   2010        Várfürdő                                                                      0:23,14

7.       Mezei Eszter                                2010        Triton                                                                           0:29,15

2011

1.       Reisz Hédi                                   2011        Beuk                                                                           0:20,38

2.       Fábián Maja                                 2011        Beuk                                                                           0:21,05

3.       Vésztői Lara                                 2011        Várfürdő                                                                      0:21,14

4.       Papp Hanna                                 2011        Beuk                                                                           0:23,42

5.       Krám Bianka                                2011        Beuk                                                                           0:26,68

6.       Lavró Luca Léda                           2011        Multi Talent SE                                                             0:28,16

7.       Adamik Anna Sára                        2011        Multi Talent SE                                                             0:29,46

 

25 m. leány gyorsúszás

10. versenyszám

2012

1.       Gál Kincső                                   2012        Várfürdő          0:21,22

2.       Metcalfe Rebecca                        2012        Triton                                                                           0:24,57

3.       Csilik Szofi                                  2012        Szuse                                                                          0:27,03

4.       Gyucha Csenge                            2012        Beuk                                                                           0:28,16

5.       Szabó Fanni                                 2012        Várfürdő                                                                      0:31,56

6.       Kollár Kata                                   2012        Beuk                                                                           0:34,64

7.       Kelemen Minna Imola                    2012        Multi Talent SE                                                             0:35,03

2013

1.       Együd-Kovács Lana                     2013        Szuse                                                                          0:27,41

2.       Bujdosó Sára                               2013        Multi Talent SE                                                             0:30,13

3.       Szabó Zita                                   2013        Békési ÚKE                                                                 0:31,52

4.       Acsai Lilla                                    2013        Tótkomlósi ÚE                                                             0:32,85

5.       Galambosi Lili                              2013        Beuk                                                                           0:42,90

6.       Öreg Csenge                                2013        Békési ÚKE                                                                 0:45,97

50 m. fiú gyorsúszás

11. versenyszám

2005 és idősebb

1.       Antal András                                2005        Orosháza                                                                     0:26,48

2.       Uhljár Viktor                                 2003        Szuse                                                                          0:27,06

3.       Bány Barna                                  2004        Szuse                                                                          0:28,91

4.       Gazsó Balázs                               2004        Szuse                                                                          0:28,96

5.       Vadnai Levente                            2005        Óázis                                                                           0:30,85

2006

1.       Farkas Martin                               2006        Tótkomlósi ÚE                                                             0:29,74

2.       Mile Dániel                                   2006        Invictus                                                                        0:30,40

3.       Balázs Krisztián                            2006        Beuk                                                                           0:30,45

4.       Reisz Dániel                                 2006        Beuk                                                                           0:31,96

5.       Madács Ákos                               2006        Szuse                                                                          0:34,39

6.       Megyer Attila                                2006        Szuse                                                                          0:34,52

7.       Teremi Samu                                2006        Szuse                                                                          0:34,91

2007

1.       Koncz András                              2007        Beuk                                                                           0:29,22

2.       Nacsa Domán                              2007        Triton                                                                           0:29,56

3.       Gyebnár Attila                              2007        Beuk                                                                           0:30,69

4.       Dér Máté                                      2007        Beuk                                                                           0:30,78

5.       Mile Balázs                                  2007        Invictus                                                                        0:33,72

2008

1.       Petróczki Zsombor                       2008        Beuk                                                                           0:30,28

2.       Reisz Nándor                               2008        Beuk                                                                           0:31,90

3.       Tompa Zsombor                          2008        Tótkomlósi ÚE                                                             0:32,56

 

50 m. fiú gyorsúszás

11. versenyszám

2008

4.       Csengődi Keve                            2008        Szuse                                                                          0:36,82

5.       Szamos Balázs                            2008        Várfürdő                                                                      0:39,68

2009

1.       Kis Norbert                                  2009        Békési ÚKE                                                                 0:33,69

2.       Varga Zoltán                                2009        Invictus                                                                        0:34,75

3.       Takács Botond                             2009        Beuk                                                                           0:35,46

4.       Szabó Milán                                 2009        Beuk                                                                           0:35,69

5.       Paluska Viktor                              2009        Beuk                                                                           0:36,78

6.       Nagy Szabolcs                             2009        Beuk                                                                           0:37,31

7.       Bohus János                                2009        Beuk                                                                           0:38,32

8.       Remzső Imre                                2009        Beuk                                                                           0:55,29

9.       Hajdú Bence                                2009        Tótkomlósi ÚE                                                             0:59,46

2010

1.       Molnár Benett                               2010        Invictus                                                                        0:35,57

2.       Kendrella Bence                           2010        Békési ÚKE                                                                 0:36,08

3.       Máté Botond                                2010        Invictus                                                                        0:37,22

4.       Kiss Péter                                    2010        Beuk                                                                           0:37,75

5.       Albert-Sárközi Barnabás               2010        Orosháza                                                                     0:40,58

6.       Mike Szabolcs                             2010        Óázis                                                                           0:42,43

7.       Szőke Richárd                              2010        Beuk                                                                           0:44,65

8.       Mile Barnabás                              2010        Invictus                                                                        0:46,03

9.       Bondár Balázs                              2010        Várfürdő                                                                      0:48,98

10.     Lantos Balázs                              2010        Beuk                                                                           0:50,25

11.     Nacsa Zoltán                                2010        Algyői UK                                                                    1:00,99

2011

1.       Dávid Olivér                                 2011        Orosháza                                                                     0:36,58

2.       Abrudán GÁbor                            2011        Várfürdő                                                                      0:38,98

3.       Persaits-Pósa Ádám                     2011        Multi Talent SE                                                             0:40,65

4.       Varjú Máté                                   2011        Békési ÚKE                                                                 0:43,44

5.       Kéri Attila                                     2011        Óázis                                                                           0:43,63

6.       Gál Benett                                    2011        Várfürdő                                                                      0:45,57

7.       Kéri Dávid                                    2011        Beuk                                                                           0:46,73

8.       Balázs Konrád                              2011        Invictus                                                                        0:47,06

2012

1.       Krech Levente                              2012        Invictus                                                                        0:56,77

50 m. leány gyorsúszás

12. versenyszám

2005 és idősebb

1.       Papp Vivien                                 2005        Orosháza                                                                     0:31,68

2.       Csengődi Csillag                          2005        Szuse                                                                          0:32,41

 

50 m. leány gyorsúszás

12. versenyszám

2005 és idősebb

3.       Gulyás Fanni                                2005        Beuk                                                                           0:32,63

4.       Szilágyi Anica                              2005        Szuse                                                                          0:32,88

5.       Teremi Dóra                                 2004        Szuse                                                                          0:33,39

6.       Szalontai Rebeka                         2004        Óázis                                                                           0:33,70

7.       Asztalos Annamária                      2004        Orosháza                                                                     0:33,81

8.       Horváth Nikolett                           2004        Óázis                                                                           0:37,43

2006

1.       Bozán Hanna                                2006        Szuse                                                                          0:31,51

2.       Számadó Noémi                           2006        Óázis                                                                           0:32,39

3.       Bagócsi Jázmin                            2006        Szuse                                                                          0:36,39

4.       Gomolka Zsóka                           2006        Tótkomlósi ÚE                                                             0:40,21

2007

1.       Bogár Viktória                              2007        Orosháza                                                                     0:30,50

2.       Ulrich Noémi                                2007        Beuk                                                                           0:31,46

3.       Modoló Júlia                                2007        Békési ÚKE                                                                 0:33,95

3.       Szabó Kinga                                2007        Békési ÚKE                                                                 0:33,95

5.       Tóth-Rigler Emma                         2007        Szuse                                                                          0:36,86

6.       Jobbágy Noémi                           2007        Várfürdő                                                                      0:37,08

7.       Pálvögyi Kinga                             2007        Tótkomlósi ÚE                                                             0:40,07

2008

1.       Asztalos Antónia                          2008        Beuk                                                                           0:31,91

2.       Furák-Szabovik Tessza                 2008        Orosháza                                                                     0:32,38

3.       Rozek Petra                                 2008        Beuk                                                                           0:33,97

4.       Csukás Réka                                2008        Várfürdő                                                                      0:34,73

5.       Panda Kamilla                              2008        Triton                                                                           0:34,77

6.       Hugyecz Lara                               2008        Beuk                                                                           0:35,74

7.       Kiss Zsófia                                  2008        Beuk                                                                           0:36,38

8.       Major Zsófia                                2008        Szuse                                                                          0:36,40

9.       Barna Réka                                  2008        Szuse                                                                          0:37,03

10.     Balázs Noémi                               2008        Beuk                                                                           0:38,15

11.     Megyeri Panna                             2008        Szuse                                                                          0:38,82

12.     Rácz Hanna                                  2008        Beuk                                                                           0:39,14

13.     Gnándt Eszter                              2008        Szuse                                                                          0:39,71

14.     Krech Janka                                 2008        Invictus                                                                        0:40,47

15.     Dalmadi Emma                            2008        Beuk                                                                           0:40,60

16.     Jobbágy Boglárka                        2008        Várfürdő                                                                      0:44,91

17.     Patkós Bianka                              2008        Szuse                                                                          0:47,67

2009

1.       Szilágyi Csenge                           2009        Beuk                                                                           0:37,01

2.       Bala Tamara                                 2009        Szuse                                                                          0:37,63

3.       Vándor Hanna                              2009        Beuk                                                                           0:38,03

4.       Hankó Szilvia                               2009        Beuk                                                                           0:41,64

5.       Pálfi Lilian                                    2009        Tótkomlósi ÚE                                                             0:43,37

6.       Hajduh Noémi                              2009        Szuse                                                                          0:43,41

7.       Vigh Anna                                    2009        Szuse                                                                          0:45,27

 

50 m. leány gyorsúszás

12. versenyszám

2009

8.       Molnár Molli                                 2009        Szuse                                                                          0:46,58

9.       Rózsa Málna                                2009        Szuse                                                                          0:47,29

10.     Gál Csenge                                  2009        Várfürdő                                                                      0:47,91

11.     Farkas Zafira                                2009        Tótkomlósi ÚE                                                             0:49,48

2010

1.       Perza Berta                                  2010        Beuk                                                                           0:35,25

2.       Nagy-Benedek Izabell                   2010        Beuk                                                                           0:35,44

3.       Fehér Nóra                                   2010        Tótkomlósi ÚE                                                             0:37,87

4.       Klokocs Kata                               2010        Beuk                                                                           0:39,86

5.       Asztalos Jázmin                           2010        Orosháza                                                                     0:42,14

6.       Asztalos Alexandra                       2010        Beuk                                                                           0:42,25

7.       Pribojszki Médea                          2010        Békési ÚKE                                                                 0:49,99

8.       Oroján Csilla                                2010        Várfürdő                                                                      0:50,47

2011

1.       Gasztányi Mira                             2011        Algyői UK                                                                    0:37,69

2.       Hajdu Boglárka                            2011        Tótkomlósi ÚE                                                             0:42,67

3.       Schmidt Hanga                            2011        Várfürdő                                                                      0:45,55

4.       Kállai Hanna                                 2011        Várfürdő                                                                      0:45,68

5.       Herczeg Friderika                         2011        Tótkomlósi ÚE                                                             0:50,83

6.       Szalai Anna                                  2011        Várfürdő                                                                      0:51,55

7.       Molnár Mira                                  2011        Orosháza                                                                     0:55,50

2012

1.       Walki Dorina                                2012        Orosháza                                                                     0:50,94

2.       Csilik Natasa                                2012        Szuse                                                                          1:01,19

3.       Madács Blanka                            2012        Szuse                                                                          1:07,34

100 m. fiú vegyesúszás

13. versenyszám

2005 és idősebb

1.       Antal András                                2005        Orosháza                                                                     1:06,98

2.       Uhljár Viktor                                 2003        Szuse                                                                          1:10,15

3.       Gazsó Balázs                               2004        Szuse                                                                          1:14,87

4.       Bány Barna                                  2004        Szuse                                                                          1:16,55

5.       Vadnai Levente                            2005        Óázis                                                                           1:22,16

2006

1.       Farkas Martin                               2006        Tótkomlósi ÚE                                                             1:16,21

2.       Reisz Dániel                                 2006        Beuk                                                                           1:17,28

3.       Mile Dániel                                   2006        Invictus                                                                        1:17,56

4.       Balázs Krisztián                            2006        Beuk                                                                           1:17,74

5.       Megyer Attila                                2006        Szuse                                                                          1:27,23

6.       Teremi Samu                                2006        Szuse                                                                          1:29,80

 

100 m. fiú vegyesúszás

13. versenyszám

2006

7.       Madács Ákos                               2006        Szuse                                                                          1:31,88

2007

1.       Koncz András                              2007        Beuk                                                                           1:14,10

2.       Gyebnár Attila                              2007        Beuk                                                                           1:16,81

3.       Nacsa Domán                              2007        Triton                                                                           1:16,93

4.       Dér Máté                                      2007        Beuk                                                                           1:17,05

5.       Mile Balázs                                  2007        Invictus                                                                        1:24,75

2008

1.       Petróczki Zsombor                       2008        Beuk                                                                           1:12,96

2.       Reisz Nándor                               2008        Beuk                                                                           1:15,05

3.       Tompa Zsombor                          2008        Tótkomlósi ÚE                                                             1:22,80

4.       Csengődi Keve                            2008        Szuse                                                                          1:40,27

5.       Szamos Balázs                            2008        Várfürdő                                                                      1:43,88

2009

1.       Szabó Milán                                 2009        Beuk                                                                           1:27,10

2.       Varga Zoltán                                2009        Invictus                                                                        1:28,82

3.       Takács Botond                             2009        Beuk                                                                           1:28,90

4.       Kis Norbert                                  2009        Békési ÚKE                                                                 1:29,34

5.       Nagy Szabolcs                             2009        Beuk                                                                           1:32,62

6.       Paluska Viktor                              2009        Beuk                                                                           1:32,96

7.       Bohus János                                2009        Beuk                                                                           1:33,43

2010

1.       Molnár Benett                               2010        Invictus                                                                        1:27,96

2.       Kendrella Bence                           2010        Békési ÚKE                                                                 1:28,33

3.       Kendrella Máté                             2010        Békési ÚKE                                                                 1:30,52

4.       Kiss Péter                                    2010        Beuk                                                                           1:32,39

5.       Molnár Zsolt                                 2010        Békési ÚKE                                                                 1:43,13

6.       Mike Szabolcs                             2010        Óázis                                                                           1:45,30

7.       Gyebnár Balázs                            2010        Beuk                                                                           1:45,80

8.       Albert-Sárközi Barnabás               2010        Orosháza                                                                     1:45,83

9.       Nyéki Benett                                2010        Békési ÚKE                                                                 1:51,78

10.     Mile Barnabás                              2010        Invictus                                                                        1:52,15

11.     Szőke Richárd                              2010        Beuk                                                                           1:52,26

12.     Mázor Milán                                 2010        Beuk                                                                           1:52,92

13.     Bondár Balázs                              2010        Várfürdő                                                                      2:05,65

14.     Mester Balázs                              2010        Várfürdő                                                                      2:12,42

2011

1.       Dávid Olivér                                 2011        Orosháza                                                                     1:30,62

2.       Abrudán GÁbor                            2011        Várfürdő                                                                      1:38,71

3.       Varjú Máté                                   2011        Békési ÚKE                                                                 1:43,17

4.       Persaits-Pósa Ádám                     2011        Multi Talent SE                                                             1:44,95

5.       Kéri Attila                                     2011        Óázis                                                                           1:50,69

6.       Mészáros Márton                          2011        Beuk                                                                           1:51,21

 

100 m. fiú vegyesúszás

13. versenyszám

2011

7.       Bondár Bálint                               2011        Beuk                                                                           1:54,94

8.       Gál Benett                                    2011        Várfürdő                                                                      1:55,36

9.       Balázs Konrád                              2011        Invictus                                                                        1:56,51

100 m. leány vegyesúszás

14. versenyszám

2005 és idősebb

1.       Papp Vivien                                 2005        Orosháza                                                                     1:17,04

2.       Gulyás Fanni                                2005        Beuk                                                                           1:19,53

3.       Szilágyi Anica                              2005        Szuse                                                                          1:24,62

4.       Szalontai Rebeka                         2004        Óázis                                                                           1:24,97

5.       Teremi Dóra                                 2004        Szuse                                                                          1:27,06

2006

1.       Bozán Hanna                                2006        Szuse                                                                          1:18,01

2.       Számadó Noémi                           2006        Óázis                                                                           1:24,07

3.       Bagócsi Jázmin                            2006        Szuse                                                                          1:34,94

4.       Gomolka Zsóka                           2006        Tótkomlósi ÚE                                                             1:42,56

2007

1.       Bogár Viktória                              2007        Orosháza                                                                     1:13,78

2.       Ulrich Noémi                                2007        Beuk                                                                           1:19,12

3.       Modoló Júlia                                2007        Békési ÚKE                                                                 1:25,85

4.       Szabó Kinga                                2007        Békési ÚKE                                                                 1:28,27

5.       Pálvögyi Kinga                             2007        Tótkomlósi ÚE                                                             1:39,98

6.       Jobbágy Noémi                           2007        Várfürdő                                                                      1:43,02

2008

1.       Asztalos Antónia                          2008        Beuk                                                                           1:19,05

2.       Rozek Petra                                 2008        Beuk                                                                           1:21,36

3.       Furák-Szabovik Tessza                 2008        Orosháza                                                                     1:21,88

4.       Matei Bryana                                2008        Várfürdő                                                                      1:22,00

5.       Panda Kamilla                              2008        Triton                                                                           1:28,01

6.       Hugyecz Lara                               2008        Beuk                                                                           1:29,21

7.       Csukás Réka                                2008        Várfürdő                                                                      1:29,96

8.       Kiss Zsófia                                  2008        Beuk                                                                           1:31,35

9.       Rácz Hanna                                  2008        Beuk                                                                           1:33,02

10.     Balázs Noémi                               2008        Beuk                                                                           1:34,03

11.     Barna Réka                                  2008        Szuse                                                                          1:34,52

12.     Megyeri Panna                             2008        Szuse                                                                          1:35,39

13.     Dalmadi Emma                            2008        Beuk                                                                           1:36,28

14.     Major Zsófia                                2008        Szuse                                                                          1:38,95

15.     Gnándt Eszter                              2008        Szuse                                                                          1:42,68

16.     Jobbágy Boglárka                        2008        Várfürdő                                                                      1:55,31

17.     Patkós Bianka                              2008        Szuse                                                                          2:00,96

 

100 m. leány vegyesúszás

14. versenyszám

2009

1.       Szilágyi Csenge                           2009        Beuk                                                                           1:29,23

2.       Szabó Kata                                  2009        Békési ÚKE                                                                 1:30,15

3.       Vándor Hanna                              2009        Beuk                                                                           1:33,16

4.       Bányai Nóra                                 2009        Békési ÚKE                                                                 1:33,94

5.       Hankó Szilvia                               2009        Beuk                                                                           1:36,07

6.       Pálfi Lilian                                    2009        Tótkomlósi ÚE                                                             1:41,29

7.       Gál Csenge                                  2009        Várfürdő                                                                      1:49,09

8.       Farkas Zafira                                2009        Tótkomlósi ÚE                                                             1:55,51

2010

1.       Perza Berta                                  2010        Beuk                                                                           1:25,76

2.       Nagy-Benedek Izabell                   2010        Beuk                                                                           1:26,88

3.       Fehér Nóra                                   2010        Tótkomlósi ÚE                                                             1:33,14

4.       Asztalos Alexandra                       2010        Beuk                                                                           1:40,64

5.       Asztalos Jázmin                           2010        Orosháza                                                                     1:42,08

6.       Klokocs Kata                               2010        Beuk                                                                           1:43,62

7.       Oroján Csilla                                2010        Várfürdő                                                                      1:48,21

8.       Vasas Vivien Gréta                       2010        Beuk                                                                           1:50,83

9.       Perneki Nikolett                            2010        Multi Talent SE                                                             2:14,42

2011

1.       Gasztányi Mira                             2011        Algyői UK                                                                    1:39,09

2.       Hajdu Boglárka                            2011        Tótkomlósi ÚE                                                             1:40,75

3.       Kállai Hanna                                 2011        Várfürdő                                                                      1:44,12

4.       Schmidt Hanga                            2011        Várfürdő                                                                      1:45,02

5.       Herczeg Friderika                         2011        Tótkomlósi ÚE                                                             1:49,93

6.       Reisz Hédi                                   2011        Beuk                                                                           1:50,36

7.       Eczeti Zsófia                                2011        Békési ÚKE                                                                 1:50,81

8.       Gál Kincső                                   2012        Várfürdő                                                                      1:55,19

9.       Vésztői Lara                                 2011        Várfürdő                                                                      1:57,19

10.     Szalai Anna                                  2011        Várfürdő                                                                      2:03,44

11.     Walki Dorina                                2012        Orosháza                                                                     2:05,98

12.     Molnár Mira                                  2011        Orosháza                                                                     2:17,77

4*25m mix gyláb váltó 08-09v.fiatalabb

15. versenyszám

2008-2009 v fiatalabb

1.       BEUK "A 4*25                                                                                                                                1:17,20

                   Petróczki Zsombor (2008)  -  Reisz Nándor (2008)  -  Nagy-Benedek Izabell (2010)  -  Szilágyi Csenge (2009)

2.       Várfürdő"A"gyláb váltó                                                                                                                   1:32,97

                   Matei Bryana (2008)  -  Szamos Balázs (2008)  -  Abrudán GÁbor (2011)  -  Jobbágy Boglárka (2008)

 

4*25m mix gyláb váltó 08-09v.fiatalabb

15. versenyszám

2008-2009 v fiatalabb

3.       SZUSE"A" 4*25                                                                                                                              1:35,03

                   Barna Réka (2008)  -  Major Zsófia (2008)  -  Gránd Eszter (2008)  -  Megyeri Panna (2008)

4.       Óázis 4*25                                                                                                                                     1:35,58

                   Kéri Attila (2011)  -  Mike Szabolcs (2010)  -  Hajdú Boglárka (2011)  -  Fehér Nóra (2010)

5.       BEUK "C" 4*25                                                                                                                               1:36,35

                   Szabó Milán (2009)  -  Takács Botond (2009)  -  Balázs Noémi (2008)  -  Rácz Hanna (2008)

6.       BEUK "B"4*25                                                                                                                                1:37,59

                   Kiss Péter (2010)  -  Gyebnár Balázs (2010)  -  Hankó Szilvia (2009)  -  Vándor Hanna (2009)

7.       Szuse "B" 4*25                                                                                                                               1:40,56

                   Csengődi Keve (2008)  -  Patkós Bianka (2008)  -  Bala Tamara (2009)  -  Rózsa Málna (2009)

8.       Invictus"A" 4*25                                                                                                                             1:41,39

                   Krech Janka (2008)  -  Krech Levente (2012)  -  Máté Botond (2010)  -  Molnár Benett (2010)

9.       Várfürdő"B"gyláb váltó                                                                                                                   1:46,21

                   Juhász Dániel (2013)  -  Gál Benett (2011)  -  Oroján Csilla (2010)  -  Schmidt Hanga (2011)

10.     Multi Talent"A"mix gyláb                                                                                                                 1:49,47

                   Persaits-Pósa Ádám (2011)  -  Perneki Nikolett (2010)  -  Lavró Luca Léda (2011)  -  Rózsa Málna (2009)

11.     Szuse"C" 4*25                                                                                                                                1:52,56

                   Molnár Molli (2009)  -  Vigh Anna (2009)  -  Hajduh Noémi (2009)  -  Adamik Alexandra (2010)

12.     Multi Talent"B"mix gyláb                                                                                                                 2:11,27

                   Gulácsi Gergő (2011)  -  Adamik Anna Sára (2011)  -  Bujdosó Sára (2013)  -  Kelemen Minna Imola (2012)

4*50m. absz.mix gyorsláb váltó

16. versenyszám

Absz. mix váltó

1.       BEUK "B" 4*50                                                                                                                               2:56,87

                   Reisz Dániel (2006)  -  Koncz András (2007)  -  Asztalos Antónia (2008)  -  Rozek Petra (2008)

2.       Szuse"D"4*50                                                                                                                                3:04,11

                   Uhljár Viktor (2003)  -  Szécsi Nikolett (2005)  -  Teremi Dóra (2004)  -  Szilágyi Anica (2005)

3.       Szuse"E" 4*50                                                                                                                                3:05,01

                   Bány Barna (2004)  -  Gazsó Balázs (2004)  -  Bozán Hanna (2006)  -  Csengődi Csillag (2005)

4.       BEUK "A" 4*50                                                                                                                               3:09,91

                   Gyebnár Attila (2007)  -  Dér Máté (2007)  -  Hugyecz Lara (2008)  -  Kiss Zsófia (2008)

 

4*50m. absz.mix gyorsláb váltó

16. versenyszám

Absz. mix váltó

5.       Szuse"F" 4*50                                                                                                                                3:39,20

                   Megyer Attila (2006)  -  Madács Ákos (2006)  -  Bagócsi Jázmin (2006)  -  Tóth-Rigler Emma (2007)

6.       Invictus"B" 4*50                                                                                                                               4:32,0

                   Mile Dániel (2006)  -  Mile Balázs (2007)  -  Mile Barnabás (2010)  -  Varga Zoltán (2009)

 

Őszi Meghívásos Úszóverseny       

Egyesület                               résztvevők   nevezések         Kizárva   1.     2.    3.     4.     5.    6.     7.     8.

                                                       száma           száma                    

__________________________________________________________________________________ _

      Algyői UK                            3  (1.4%)     10  (1.6%)       0        (0)    0      0     0      0      0     0      0      0

      Beuk                                  65   (31%)   203   (32%)       0        (0)    0      0     0      0      0     0      0      0

      Békési ÚKE                       16  (7.5%)     49  (7.7%)       0        (0)    0      0     0      0      0     0      0      0

      Invictus                             11  (5.2%)     34  (5.4%)       0        (0)    0      0     0      0      0     0      0      0

      Multi Talent SE                 10  (4.7%)     28  (4.4%)       0        (0)    0      0     0      0      0     0      0      0

      Orosháza                          10  (4.7%)     32  (5.0%)       0        (0)    0      0     0      0      0     0      0      0

      Óázis                                   8  (3.8%)     21  (3.3%)       0        (0)    0      0     0      0      0     0      0      0

      Szuse                                 40   (19%)   103   (16%)       0        (0)    0      0     0      0      0     0      0      0

      Tótkomlósi ÚE                 19  (9.0%)     59  (9.3%)       0        (0)    0      0     0      0      0     0      0      0

      Triton                                  8  (3.8%)     24  (3.8%)       0        (0)    0      0     0      0      0     0      0      0

      Várfürdő                            22   (10%)     72   (11%)       0        (0)    0      0     0      0      0     0      0      0

__________________________________________________________________________________ _

Összesen:                             212               635                   0        (0)

Szarvas, 2019.11.30

                                                                                                Dr Darida András

                                                                                                           elnök

Hír: 

Esemény dátuma: