Skip to main content

Véget ért a 12. Szarvasi 24 Órás Váltóúszás!

12. Szarvasi 24 Órás Váltóúszás!

Az eseményen 173 úszó vett részt, akik 820 750 métert tettek meg pénteken du. 4-től szombat 16:00 óráig a Szent Klára Gyógyfürdőben.

A leghosszabb távot ismét Molnár Gergő úszta, aki 56 000 métert teljesített 24 óra alatt, miközben elig hagyta el a medencét. 

Gergő 2015-ben:

 Gergő 2015-ben

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Emberfeletti teljesítmény!

Életkoruk 3 - 69 év közötti. A 3 éves kondorosi Juhos Lora 50 méterrel, mint a legfiatalabb úszó kapta meg a torna vitamin csomagját. (A múlt évben nővére, Mira nyerte el a díjat)

A szépkorúak képviselőjeként a szarvasi Roszik György (69) úszott 100 métert.

A hölgyek közül Lengyel Stella (28) Debreceni Szenior teljesített a legjobban, kereken 45 000 (!) méteres teljesítménnyel. Gratulálunk!

Csapatversenyben az alábbi eredmény született

Csapat Táv (m)
Debreceni Szenior 219,150
Vajda P. Gimnázium 204,225
Fáradhatalanok 175,900
SZUSE 79,100
Benka 76,200
egyéni 22,050
Dévaványa 14,500
Kunszentmárton 13,250
Gyakorló 9,650
Szlovák 5,500
Székely M. 1,225

A hazaiak közül idén a Vajda Péter Gimnázium csapata volt legenergikusabb, a korábbi évek csapatversenyének meghatározója a Szlovák iskola ezúttal gyengébben teljesített.

Újdonság volt, hogy Kunszentmárton az idei versenyen már csapattal jelent meg, melyben a város polgármestere is, Wenner-Várkonyi Attila is képviselte a város sportolóit.

 

Az alábbi lista tartalmazza a résztvevők teljes listáját, vízbeszállásaiknak megfelelő alkalommal.

 

Név Kor Város Egyesület táv
Bába Dzsesszika 16 Szarvas Vajda 2,000
Balatoni László 16 Szentes Fáradhatalanok 35,000
Balatoni László Pál 53 Szarvas Fáradhatalanok 2,650
Balatoni Tibor 50 Szarvas Fáradhatalanok 3,000
Balázsiné Jaczkó Márta 39 Debrecen Debreceni Szenior 25,000
Balla Dániel 11 Kunszentmárton Kunszentmárton 2,150
Bankó Dávid 36 Debrecen Debreceni Szenior 3,400
Barna Réka  8 Békésszentandrás SZUSE 1,250
Bene Martin 14 Békésszentandrás SZUSE 750
Berecz Levente 13 Szarvas Benka 5,000
Berecz Levente 13 Szarvas Benka 7,000
Bihari Árpád 36 Debrecen Debreceni Szenior 36,000
Bobvos János 62 Békésszentandrás egyéni 500
Bődi János 68 Szarvas egyéni 1,000
Bodnár Beáta 39 Békésszentandrás Vajda 500
Bontovics Pál 45 Szarvas Vajda 2,750
Bontovics Petra 15 Szarvas Vajda 1,500
Bontovics Petra 15 Szarvas Vajda 3,500
Bontovics Petra 15 Szarvas Vajda 2,000
Bontovics Petra 15 Szarvas Vajda 2,000
Bontovics Petra 15 Szarvas Vajda 4,500
Bontovics Petra 15 Szarvas Vajda 3,000
Borsós Erika  36 Kunszentmárton Kunszentmárton 750
Borzován Judit 24 Szarvas Vajda 500
Borzovánné Burai Judit 57 Szarvas Vajda 650
Búzás Bálint 15 Szarvas Vajda 1,000
Búzás Lilla 18 Szarvas Vajda 350
Búzás Mihály 53 Szarvas Benka 500
Búzás Mihály 53 Szarvas Benka 500
Csipai Balázs 8 Szarvas SZUSE 750
Czanka Gábor 9 Szarvas SZUSE 500
Czanka Gábor 9 Szarvas SZUSE 350
Darida András 62 Szarvas SZUSE 2,500
Darida András 62 Szarvas SZUSE 3,700
Darida Andrásné 62 Szarvas Vajda 2,500
Demeter Péter 62 Szarvas SZUSE 1,100
Egri Erik 18 Békésszentandrás Vajda 500
Emődi Máté 17 Szarvas Vajda 3,000
Erdős Norbert 16 Szarvas Vajda 2,000
Erdős Norbert 16 Szarvas Vajda 2,000
Erdős Richárd 16 Szarvas Vajda 1,750
Fabó Csenge 15 Szarvas Vajda 1,250
Fabó Csenge 15 Szarvas Vajda 1,250
Farkas Bence 15 Szarvas Vajda 1,000
Folyó Angéla 50 Jászfényszaru egyéni 1,500
Gaál Bence 15 Gyomaendrőd Dévaványa 5,000
Galát Tímea 33 Szarvas egyéni 750
Gazda Zsuzsa 52 Debrecen Debreceni Szenior 10,350
Gazsó Balázs 12 Szarvas Benka 1,000
Gazsó Balázs 12 Szarvas Benka 1,000
Gerzsenyi Lili 14 Békésszentandrás Benka 4,500
Gerzsenyi Luca 16 Békésszentandrás Vajda 4,000
Gerzsényi Márton 5 Békésszentandrás Vajda 150
Gerzsényi Tamás 45 Békésszentandrás Vajda 400
Gubucz Gábor 16 Szarvas Vajda 5,100
Gubucz Gábor 16 Szarvas Vajda 6,000
Gyalog Anett 32 Szarvas egyéni 400
Gyalog Gergő 35 Szarvas Benka 2,000
Gyalog Gergő 7 Szarvas egyéni 100
Gyekiczki  Fanni 15 Szarvas Vajda 2,000
Gyekiczki  Fanni 15 Szarvas Vajda 1,000
Gyekiczki  Fanni 15 Szarvas Vajda 2,000
Gyekiczki  Fanni 15 Szarvas Vajda 1,000
Gyulai Dániel 15 Szarvas Vajda 8,500
Hajdú György 57 Szarvas egyéni 2,500
Halmai Dániel 16 Szentes Fáradhatalanok 23,500
Hortobágyi Ádám 14 Szarvas Vajda 1,025
Hürketz Ádám 7 Kunszentmárton Kunszentmárton 400
Hürketz László 32 Kunszentmárton Kunszentmárton 400
Huszár Levente 27 Szarvas egyéni 2,000
Huszárik Gergő 8 Szarvas SZUSE 500
Jelen Ákos  15 Szarvas Vajda 1,000
Jelen Pál 41 Szarvas egyéni 2,750
Juhos Lora 3 Kondoros egyéni 150
Juhos Mira 5 Kondoros egyéni 450
Juhos Zita 7 Kondoros egyéni 600
Juhosné Lapatinszki Tünde 41 Kondoros egyéni 500
Kalocsay Levente 17 Szarvas Vajda 3,000
Karai Anett 11 Szarvas SZUSE 1,000
Karai Kornél 8 Szarvas SZUSE 500
Kasuba Árpád 50 Szarvas Fáradhatalanok 2,500
Kemény Ákos 9 Szarvas SZUSE 1,000
Kéri Bernadett 37 Szarvas Vajda 3,600
Kertmegi Kristóf 14 Dévaványa Dévaványa 3,500
Király Enikő 16 Szarvas Vajda 1,000
Kiss Ildikó 35 Szarvas egyéni 1,500
Kiss János 64 Szarvas egyéni 500
Kiss Virág 13 Szarvas Benka 500
Kollár László 16 Szentes Fáradhatalanok 22,750
Komár Zsolt 15 Szarvas Vajda 1,050
Kondacs Attila 18 Szarvas Vajda 10,000
Kondacs Vivien 18 Szarvas Vajda 200
Kondacs Vivien 17 Szarvas Vajda 1,500
Konstantinovics Lili 17 Szarvas Vajda 1,000
Konstantinovics Máté 17 Szarvas Vajda 1,000
Körösfalvi Dóra 16 Szarvas Vajda 10,000
Kossuch Mihály 14 Csabacsüd Benka 4,000
Kovács Bálint 10 Szarvas Benka 1,000
Kovács Bálint 10 Szarvas Benka 500
Kovács Éva 33 Kunszentmárton Kunszentmárton 2,150
Kozsutch Mihály 14 Csabacsüd Benka 3,000
Krajcsovics István 59 Szarvas egyéni 500
Kugyela Ádám 12 Szarvas Gyakorló 1,000
Kugyela Ádám 12 Szarvas Gyakorló 1,000
Kugyela Ádám 12 Szarvas Gyakorló 2,000
Kugyela Ádám 12 Szarvas Gyakorló 1,000
Kugyela Szabina 14 Szarvas Vajda 1,000
Kugyela Szabina 14 Szarvas Vajda 1,000
Kugyela Szabina 14 Szarvas Vajda 1,000
Kugyeláné Móni 44 Szarvas Gyakorló 800
Kugyeláné Móni 44 Szarvas Gyakorló 800
Kugyeláné Móni 44 Szarvas Gyakorló 800
Kugyeláné Móni 44 Szarvas Gyakorló 750
Kupecz Dávid 15 Szarvas Vajda 1,050
Kupecz Gergő 18 Szarvas Vajda 1,050
Kutas Csaba 17 Szarvas Benka 4,000
Lajtos Dániel 10 Szarvas Gyakorló 1,500
Lajtos Krisztina 17 Szarvas Vajda 1,000
Laluska Anikó 40 Szarvas Szlovák 400
Laluska Anikó 40 Szarvas Szlovák 300
Laluska Barnabás 8 Szarvas Szlovák 300
Laluska Barnabás 8 Szarvas Szlovák 200
Laukó Boglárka 11 Szarvas Benka 1,000
Laukó Tibor 48 Szarvas Benka 3,300
Laukó Tibor 48 Szarvas Benka 3,000
Laukó Tibor 11 Szarvas Benka 1,000
Laukó Tibor 48 Szarvas Benka 1,400
Legoza Éva 57 Debrecen Debreceni Szenior 25,000
Lehoczki Renáta 15 Szarvas Vajda 1,000
Lengyel Stella 28 Debrecen Debreceni Szenior 45,000
Lipták Judit 54 Szarvas egyéni 1,050
Makai Regina 9 Szarvas SZUSE 750
Medvegy Hajna 12 Szarvas Benka 5,000
Medvegy István 49 Szarvas SZUSE 5,200
Medvegy Réka 12 Szarvas Benka 5,000
Medvegy Zalán 16 Szarvas Vajda 3,000
Medvegy Zalán 16 Szarvas Vajda 2,000
Megyeri Attila 47 Szarvas Benka 350
Megyeri Attila 11 Szarvas Benka 750
Megyeri Attila 11 Szarvas Benka 750
Megyeri Panna 8 Szarvas Benka 500
Megyik Róza 14 Szarvas Vajda 2,000
Megyik Róza 14 Szarvas Vajda 2,000
Melis Tibor 48 Szarvas egyéni 1,000
Mellár Melinda 28 Szarvas egyéni 100
Mikó Ádám 18 Szarvas Vajda 1,000
Milszrdni Dorina 11 Szarvas Szlovák 1,000
Molnár Gergő 17 Szarvas SZUSE 56,000
Nagy Ádám 26 Dévaványa Dévaványa 6,000
Nagy Béla 17 Szarvas Vajda 1,000
Nagy Márton 17 Szarvas Vajda 2,000
Nagy Márton 17 Szarvas Vajda 2,000
Nagy Viktória 6 Kunszentmárton Kunszentmárton 450
Németh Áron 14 Szarvas Vajda 3,000
Nyerges Aliz 15 Szarvas Vajda 2,000
Nyerges Aliz 15 Szarvas Vajda 1,000
Nyerges Aliz 15 Szarvas Vajda 1,000
Nyerges Aliz 15 Szarvas Vajda 2,000
Nyerges Aliz 15 Szarvas Vajda 1,000
Oravecz Pál 15 Szarvas Vajda 1,000
Oroszki Norbert 18 Szentes Fáradhatalanok 30,000
Osztroluczki Hanna  11 Öcsöd SZUSE 1,000
Osztroluczki Nóra 18 Békésszentandrás Vajda 10,500
Pálfi Gellért 17 Szarvas Vajda 4,000
Pálinkás Lia 6 Kunszentmárton Kunszentmárton 850
Pálinkás Nadin 9 Kunszentmárton Kunszentmárton 1,500
Pályi Petra 15 Szarvas Vajda 1,500
Pályi Petra 15 Szarvas Vajda 5,000
Persaits P.Pósa Ádám 6 Szeged egyéni 150
Persaits P.Pósa Ádám 6 Szeged SZUSE 550
Petyus Gabriella 6 Kunszentmárton Kunszentmárton 450
Petyusné ILDIKÓ 39 Kunszentmárton Kunszentmárton 150
Polyák Imola 10 Szarvas SZUSE 500
Pósa Réka 9 Szarvas SZUSE 700
Pusztai Zoltán 16 Szentes Fáradhatalanok 35,000
Rentka László 59 Debrecen Debreceni Szenior 34,000
Rohony Márk 15 Szarvas Vajda 1,050
Rohony Noémi 17 Szarvas Vajda 2,500
Rohony Réka 13 Szarvas Benka 500
Rohony V. Mariann 40 Szarvas Benka 750
Rohony V. Mariann 40 Szarvas Benka 700
Roszik György 69 Szarvas egyéni 100
Ruzsinszki Viktor 16 Szarvas Vajda 3,000
Somogyi Jánosné 54 Szarvas egyéni 500
Somogyi Róbert 16 Szarvas Vajda 2,000
Somogyi Róbert 16 Szarvas Vajda 3,000
Szabó Kristóf 16 Szentes Fáradhatalanok 21,500
Szántó Mária 47 Kunszentmárton Kunszentmárton 2,000
Szántó Mária 44 Kunszentmárton Kunszentmárton 1,500
Szebegyinszki Robin 16 Szarvas Vajda 2,000
Szécsi Edina 16 Szarvas Vajda 4,000
Székács Miklós 27 Szarvas egyéni 1,750
Szekeres Zoltán 15 Békésszentandrás Vajda 1,000
Szín Réka 16 Szarvas Vajda 4,000
Szőcs Mihály 50 Szarvas Benka 2,000
Szőllösi László 24 Debrecen Debreceni Szenior 10,400
Sztricskó Boglárka 13 Szarvas Benka 500
Szuromi Zoltán  57 Szarvas egyéni 350
Takácsné Kancsár Kati 43 Debrecen Debreceni Szenior 30,000
Török László 15 Szarvas Vajda 500
Tóth Arián 16 Szarvas Vajda 4,000
Tóth Károly 42 Szarvas Székely 1,225
Tóth Pál 65 Szarvas egyéni 250
Tóth-Riegler Emma 9 Szarvas Benka 3,000
Uhljar Gergő 16 Szarvas Vajda 4,000
Uhljar Viktor 13 Szarvas Benka 8,000
Vágó Zénó 16 Szarvas Vajda 10,000
Valach János 8 Szarvas SZUSE 500
Valach János 9 Szarvas Szlovák 300
Valach Vendel 18 Szarvas Vajda 1,050
Valach Viktória 10 Szarvas Szlovák 200
Valachné Márta 37 Szarvas Szlovák 500
Valachné Márta 37 Szarvas Szlovák 300
Varga Adrien 26 Szarvas egyéni 1,100
Verczkei Olivér 44 Szarvas Benka 500
Vereczkei Ádám 8 Szarvas Benka 500
Vereczkei Ádám 8 Szarvas Benka 450
Vereczkei Ádám 8 Szarvas Benka 500
Vereczkei ádám 8 Szarvas Benka 400
Vereczkei Olivér 44 Szarvas Benka 450
Vereczkei Olivér 44 Szarvas Benka 1,000
Vereczkei Olivér 44 Szarvas Vajda 1,000
Vereczkei Olivér 44 Szarvas Benka 400
Viszkok Dániel 17 Szarvas Vajda 1,000
Wenner-Várkonyi Attila 46 Kunszentmárton Kunszentmárton 500
Závoda Szabina 14 Szarvas Szlovák 2,000
Zima János 16 Szarvas Vajda 2,000

 

 

2016. december 10.