A verseny jegyzőkönyvei:

3. kcs. B kat.

2. kcs.

4. kcs. A kat.

Március első hétvégéjén rendezték meg az Országos Diákolimpiai Döntőket Budapesten a Komjádi Béla Uszodában.Korosztályonként a megyei legjobb egyéni versenyzők, valamint a legjobb váltócsapatok jutottak ki a megyei döntőkről.

A szombati versenyen azok a versenyzők indulhattak, akik versenyzési engedéllyel nem rendelkeznek úszás sportágban ők a " B " kategóriás indulók.
A Benka Gyula Evangélikus Általános iskolából Körösfalvi Dóra megnyerte a 100 méteres lány gyorsúszást, ezzel Diákolimpiai Bajnok lett.
Szécsi Edina szintén a "benkából" pár tizeddel szorult le a dobogóról így egyike lett azoknak akik oklevél díjazásban részesültek.
Gubucz Gábor a Székely Mihály Intézményből a 6. helyen csapot célba 50 méter mellen, így szintén oklevéllel gazdagodott.
két váltó csapat szépen szerepelt a "benkából". A 4x50 méteres fiú (kajakos) gyorsváltó a 7. helyen, a lánycsapat (Körösfalvi Dóra, Szécsi Edina, Urbancsok Anett, Váradi Kata) mindenki előtt a dobogó legfelső fokára állhatott Országos Diákolimpiai Bajnokként.

A másnapi indulók nagyon remélték, hogy a sikeres szombat után egy sikeres vasárnap következhet. Az eredményességet nehezítette, hogy az első és második korcsoportban nincs "A-B" kategória, itt mindenki igazolt versenyzőnek számít. Ezért dicséretes amit a "benkás" fiúk véghez vittek.
A II. korcsoportos  fiú gyorsváltó (Ganyecz Zalán, Berecz Levente, Uhljár Viktor, Molnár Fábián) minden iskolát maga mögé utasítva lett Országos Diákolimpiai Bajnok a legnépesebb korosztályban.

Két korosztállyal feljebb Nagy Noémi az idősebbekkel versenyezve 100 méter mellúszásban hajszállal lemaradva a dobogóról a 4. helyen, míg
Molnár Gergő a Székely Mihály Intézményből ugyancsak 100 méteres mellúszásban a 6. helyen csapot célba.