2010. október 27.
A versenyről készült fotók Medvegy Vera felvételei ITT.
44 gyermek nevezésével zajlott október 27-én a városi úszóverseny.
Eredmények:
I. korcsoport 50m fiú gyors | ||||||
1. Ganyecz Zalán | Benka | 00:39.0 | ||||
2. Uhljár Viktor | Benka | 00:42.1 | ||||
3. Mulholland Alex | Benka | 00:49.40 | ||||
4. Berecz Levente | Benka | 00:54.2 | ||||
5. Varga Bence | Gyakorló | 00:56.6 | ||||
6. Németh Áron | Szlovák | 01:02.8 | ||||
7. Sulitka Gábor | Vajda | 01:05.1 | ||||
8. Molnár Fábián | Gyakorló | 01:08.0 | ||||
II. korcsoport 50m fiú gyors | ||||||
1. Gubucz Gábor | Vajda | 00:35.9 | ||||
2. Grivalszki Tamás | Benka | 00:36.5 | ||||
3. Juhász Áron | Szlovák | 00:41.2 | ||||
4. Gyulai Dániel | Szlovák | 00:42.9 | ||||
5. Virág Bence | Szlovák | 00:59.4 | ||||
6. Rumi Martin | Szlovák | 01:06.4 | ||||
7. Gyurik Dániel | Vajda | 01:07.3 | ||||
8. Tisljar Gábor | Vajda | 01:09.8 | ||||
9. Dudás Norbert | Vajda | 01:12.2 | ||||
II. korcsoport 50m leány gyors | ||||||
1. Körösfalvi Dóra | Benka | 00:37.3 | ||||
2. Szécsi Edina | Benka | 00:38.8 | ||||
3. Farkas Csenge | Hunyadi | 00:43.0 | ||||
4. Szín Réka | Vajda | 00:59.3 | ||||
5. Gerszenyi Luca | Benka | 01:03.8 | ||||
6. Bencsik Adrien | Vajda | 01:09.4 | ||||
I. korcsoport 50m fiú mell | ||||||
1. Ganyecz Zalán | Benka | 00:51.4 | ||||
2. Uhljár Viktor | Benka | 00:55.3 | ||||
3. Kutas Csaba | Benka | 00:56.7 | ||||
4. Berecz Levente | Benka | 01:02.8 | ||||
5. Molnár Fábián | Gyakorló | 01:09.42 | ||||
6. Ancsin Attila | Gyakorló | 01:15.23 | ||||
7. Farkas Zoltán | Benka | 01:17.4 | ||||
8. Monostori Péter | Gyakorló | 01:24.70 | ||||
I. korcsoport 50m leány mell | ||||||
1. Nyerges Adél | Benka | 01:16.6 | ||||
2. Kalocsai Csenge | Gyakorló | 01:34.30 | ||||
II. korcsoport 50m fiú mell | ||||||
1. Gubucz Gábor | Vajda | 00:46.8 | ||||
2. Uhljár Gergő | Benka | 00:50.1 | ||||
3. Gyulai Dániel | Szlovák | 00:52.20 | ||||
4. Pekár Tibor | Benka | 00:59.10 | ||||
5. Kozma Márk | Benka | 00:59.8 | ||||
6. Rumi Martin | Szlovák | 01:03.80 | ||||
7. Vágó Zénó | Benka | 01:04.46 | ||||
8. Tisljar Gábor | Vajda | 01:10.5 | ||||
9. Virág Bence | Szlovák | 01:31.47 | ||||
10. Uhljár Márton | Vajda | 1:59.44 | ||||
II. korcsoport 50m leány mell | ||||||
1. Körösfalvi Dóra | Benka | 00:47.0 | ||||
2. Urbancsok Anett | Benka | 00:51.3 | ||||
3. Kiss Lili | Szlovák | 00:58.9 | ||||
4. Szín Réka | Vajda | 01:00.6 | ||||
5. Csernik Pálma | Benka | 01:01.2 | ||||
6. Gerzsenyi Luca | Benka | 01:07.5 | ||||
7. Erdélyi Dorka | Hunyadi | 01:16.5 | ||||
8. Egri Vivien | Hunyadi | 01:29.7 | ||||
I. korcsoport 50m fiú hát | ||||||
1. Kutas Csaba | Benka | 00:57.7 | ||||
2. Ambrus Attila | Benka | 00:58.1 | ||||
3. Mulholland Alex | Benka | 00:58.8 | ||||
4. Brachna Balázs | Gyakorló | 01:01.1 | ||||
5. Varga Bence | Gyakorló | 01:01.7 | ||||
6. Németh Áron | Szlovák | 01:02.7 | ||||
7. Ancsin Attila | Gyakorló | 01:04.0 | ||||
8. Monostori Péter | Gyakorló | 01:.15.01 | ||||
I. korcsoport 50m leány hát | ||||||
1. Gerzsenyi Lili | Benka | 01:21.9 | ||||
2. Kalocsai Csenge | Gyakorló | 01:34.2 | ||||
3. Nyerges Adél | Benka | 02:46.9 | ||||
II. korcsoport 50m fiú hát | ||||||
1. Uhljár Gergő | Benka | 00:45.9 | ||||
2. Grivalszki Tamás | Benka | 00:47.2 | ||||
3. Juhász Áron | Szlovák | 00:52.8 | ||||
4. Németh Zsombor | Benka | 00:59.4 | ||||
5. Kozma Márk | Benka | 01:11.1 | ||||
6. Vágó Zénó | ||||||
II. korcsoport 50m leány hát | ||||||
1. Szécsi Edina | Benka | 00:443 | ||||
2. Urbancsok Anett | Benka | 00:44.8 | ||||
3. Farkas Csenge | Hunyadi | 00:54.02 | ||||
4. Kiss Lili | Szlovák | 00:58.7 |