VÁROSI ÚSZÓVERSENY a Szarvasi Gyógyfürdőben

2010. október 27. 

A versenyről készült fotók Medvegy Vera felvételei ITT

44 gyermek nevezésével zajlott október 27-én a városi úszóverseny.

Eredmények:

             
I. korcsoport 50m fiú gyors        
  1. Ganyecz Zalán Benka   00:39.0  
  2. Uhljár Viktor Benka   00:42.1  
  3. Mulholland Alex Benka   00:49.40  
  4. Berecz Levente Benka   00:54.2  
  5. Varga Bence Gyakorló  00:56.6  
  6. Németh Áron Szlovák  01:02.8  
  7. Sulitka Gábor Vajda   01:05.1  
  8. Molnár Fábián Gyakorló  01:08.0  
             
II. korcsoport 50m fiú gyors        
  1. Gubucz Gábor Vajda   00:35.9  
  2. Grivalszki Tamás Benka   00:36.5  
  3. Juhász Áron Szlovák  00:41.2  
  4. Gyulai Dániel Szlovák  00:42.9  
  5. Virág Bence Szlovák  00:59.4  
  6. Rumi Martin Szlovák  01:06.4  
  7. Gyurik Dániel Vajda   01:07.3  
  8. Tisljar Gábor Vajda   01:09.8  
  9. Dudás Norbert Vajda   01:12.2  
             
II. korcsoport 50m leány gyors      
  1. Körösfalvi Dóra Benka   00:37.3  
  2. Szécsi Edina Benka   00:38.8  
  3. Farkas Csenge Hunyadi  00:43.0  
  4. Szín Réka  Vajda  00:59.3
  5. Gerszenyi Luca Benka   01:03.8  
  6. Bencsik Adrien Vajda   01:09.4  
             
I. korcsoport 50m fiú mell        
  1. Ganyecz Zalán Benka   00:51.4  
  2. Uhljár Viktor Benka   00:55.3  
  3. Kutas Csaba Benka   00:56.7  
  4. Berecz Levente Benka   01:02.8  
  5. Molnár Fábián Gyakorló  01:09.42  
  6. Ancsin Attila Gyakorló 01:15.23  
  7. Farkas Zoltán Benka   01:17.4  
  8. Monostori Péter Gyakorló  01:24.70  
             
I. korcsoport 50m leány mell      
  1. Nyerges Adél Benka   01:16.6  
  2. Kalocsai Csenge Gyakorló  01:34.30  
             
II. korcsoport 50m fiú mell        
  1. Gubucz Gábor Vajda   00:46.8  
  2. Uhljár Gergő Benka   00:50.1  
  3. Gyulai Dániel Szlovák  00:52.20  
  4. Pekár Tibor  Benka  00:59.10
  5. Kozma Márk Benka   00:59.8  
  6. Rumi Martin Szlovák  01:03.80  
  7. Vágó Zénó  Benka  01:04.46
  8. Tisljar Gábor Vajda   01:10.5  
  9. Virág Bence Szlovák  01:31.47  
  10. Uhljár Márton Vajda   1:59.44  
             
II. korcsoport 50m leány mell      
  1. Körösfalvi Dóra Benka   00:47.0  
  2. Urbancsok Anett Benka   00:51.3  
  3. Kiss Lili  Szlovák 00:58.9  
  4. Szín Réka  Vajda  01:00.6
  5. Csernik Pálma Benka   01:01.2  
  6. Gerzsenyi Luca Benka   01:07.5  
  7. Erdélyi Dorka Hunyadi 01:16.5    
  8. Egri Vivien  Hunyadi 01:29.7  
             
I. korcsoport 50m fiú hát        
  1. Kutas Csaba Benka   00:57.7  
  2. Ambrus Attila Benka   00:58.1  
  3. Mulholland Alex Benka   00:58.8  
  4. Brachna Balázs Gyakorló  01:01.1  
  5. Varga Bence Gyakorló  01:01.7  
  6. Németh Áron Szlovák  01:02.7  
  7. Ancsin Attila Gyakorló  01:04.0  
  8. Monostori Péter Gyakorló  01:.15.01  
             
I. korcsoport 50m leány hát        
  1. Gerzsenyi Lili Benka   01:21.9  
  2. Kalocsai Csenge Gyakorló  01:34.2  
  3. Nyerges Adél Benka   02:46.9  
             
II. korcsoport 50m fiú hát        
  1. Uhljár Gergő Benka   00:45.9  
  2. Grivalszki Tamás Benka   00:47.2  
  3. Juhász Áron Szlovák  00:52.8  
  4. Németh Zsombor Benka   00:59.4  
  5. Kozma Márk Benka   01:11.1  
  6. Vágó Zénó  
             
II. korcsoport 50m leány hát      
  1. Szécsi Edina Benka   00:443  
  2. Urbancsok Anett Benka   00:44.8  
  3. Farkas Csenge Hunyadi  00:54.02  
  4. Kiss Lili  Szlovák 00:58.7  
             

Hír: 

Esemény dátuma: