Földvár Kupa 2010

Tiszaföldvár Strandfürdő, 2010.06.27.

A verseny részleteiről az edzők hamarosan bezámolnak. A versenyről készült képek megtekinthető ITT. Addig is az eredmények:

100 m fiú gyorsúszás

2000-2001-ben született fiú
8. Grivalszki Tamás 2000 SZUSE Szarvas 1:22,90
11. Gubucz Gábor 2000 SZUSE Szarvas 1:25,76
18. Juhász Áron 2000 SZUSE Szarvas 1:30,55
20. Uhljar Gergő 2000 SZUSE Szarvas 1:33,42

98-99-ben született fiú
22. Molnár Gergő 1999 SZUSE Szarvas 1:20,15

100 m. leány gyorsúszás
2000-2001-ben született leány
8. Körösfalvi Dóra 2000 SZUSE Szarvas 1:26,90
15. Bíró Csenge 2001 SZUSE Szarvas 1:32,70

23. Szécsi Edina 2000 SZUSE Szarvas 1:35,4
24. Urbancsok Anett 2000 SZUSE Szarvas 1:36,16

33. Uhrin Dóra 2000 SZUSE Szarvas 1:56,78
34. Szín Réka 2000 SZUSE Szarvas 2:05,92

98-99-ben született leány

4. Nagy Noémi 1999 SZUSE Szarvas 1:09,66
10. Nagy Márta 1998 SZUSE Szarvas 1:11,46
27. Olasz Éva 1999 SZUSE Szarvas 1:29,41

33 1/3m fiú gyorsúszás
2002-2003-ban született fiú

1. Ganyecz Zalán 2002 SZUSE Szarvas 0:23,75
9. Uhljar Viktor 2003 SZUSE Szarvas 0:29,19

100 m. fiú hátúszás
2000-2001-ben született fiú
9. Gubucz Gábor 2000 SZUSE Szarvas 1:39,81
16. Juhász Áron 2000 SZUSE Szarvas 1:54,32

98-99-ben született fiú
18. Molnár Gergő 1999 SZUSE Szarvas 1:33,87

100 m. leány hátúszás

2000-2001-ben született leány
2. Bíró Csenge 2001 SZUSE Szarvas 1:34,77
3. Körösfalvi Dóra 2000 SZUSE Szarvas 1:36,51
10. Szécsi Edina 2000 SZUSE Szarvas 1:41,76
16. Urbancsok Anett 2000 SZUSE Szarvas 1:47,85
21. Uhrin Dóra 2000 SZUSE Szarvas 1:58,64

100 m. leány hátúszás

98-99-ben született leány
6. Nagy Noémi 1999 SZUSE Szarvas 1:22,15
10. Nagy Márta 1998 SZUSE Szarvas 1:25,34
23. Olasz Éva 1999 SZUSE Szarvas 1:44,98

33 1/3m fiú mellúszás

2002-2003-ban született fiú

1. Ganyecz Zalán 2002 SZUSE Szarvas 0:32,22
5. Uhljar Viktor 2003 SZUSE Szarvas 0:35,46

100 m fiú mellúszás
2000-2001-ben született fiú

5. Gubucz Gábor 2000 SZUSE Szarvas 1:42,27
17. Uhljar Gergő 2000 SZUSE Szarvas 1:54,18

98-99-ben született fiú
5. Molnár Gergő 1999 SZUSE Szarvas 1:34,55

100 m leány mellúszás
2000-2001-ben született leány

4. Körösfalvi Dóra 2000 SZUSE Szarvas 1:41,75
12. Bíró Csenge 2001 SZUSE Szarvas 1:49,49
22. Urbancsok Anett 2000 SZUSE Szarvas 1:58,60
26. Szécsi Edina 2000 SZUSE Szarvas 2:02,79
28. Szín Réka 2000 SZUSE Szarvas 2:13,11

98-99-ben született leány
4. Nagy Noémi 1999 SZUSE Szarvas 1:27,56

100 m fiú pillangóúszás

98-99-ben született fiú

16. Grivalszki Tamás 2000 SZUSE Szarvas 2:02,2
17. Juhász Áron 2000 SZUSE Szarvas 2:24,26

100 m leány pillangóúszás
98-99-ben született leány
8. Nagy Noémi 1999 SZUSE Szarvas 1:20,31

4x33 1/3m leány mellváltó
2000-2001-ben született leány

3. Szarvas 2:07,06
Urbancsok Anett (2000)   -  Szécsi Edina (2000)   -  Körösfalvi Dóra (2000)   -  Bíró Csenge (2001)

4x33 1/3m leány vegyes váltó
97-98-99-2000-ben született leány

3. Szarvas 1:42,44
Nagy Noémi (1999)   -  Nagy Márta (1998)   -  Körösfalvi Dóra (2000)   -  Olasz Éva (1999)

Hír: 

Esemény dátuma: