Skip to main content

ŐSZI RÖVIDPÁLYÁS ÚSZÓVERSENY- EREDMÉNYEK

2012.november 24.

Szarvasi Szent Klára Gyógyfürdő

Őszi Rövidpályás Úszóverseny-Jegyzőköny,  fotók

 

Zsúfolásig megtelt a szarvasi Szent Klára Gyógyfürdő 2012.november 24-én az utánpótlás korú úszókkal. 16 egyesület, 273 indulója 694 alkalommal rajtolt el.

Rövidpályás versenyünkre nagy az érdeklődés, ezt bizonyítja, hogy több megyén kívüli egyesület is nevezett, a határon túlról, Marosvásárhelyről is érkezett  versenyző.

16 versenyszám került lebonyolításra, 8 korcsoportban történt az eredmények értékelése.

Hazai pályán versenyző 20 Szuse úszó összesen 16  arany, 9 ezüst  és 7 bronzérmet vehetett át, a 4-5-6 helyezettek oklevél díjazásban részesültek.

Gratulálunk a versenyeredményekhez!

 

Részletes  eredmények:

50 m. fiú mellúszás

1.       Molnár Gergő                             1999        0:34,54

5.       Emődi Máté                                  1998        0:40,89

3.       Gubucz Gábor                            2000        0:41,14

6.       Uhljár Gergő                                 2000        0:43,83

1.       Ganyecz Zalán                            2002        0:44,24

7.       Mulholland Alexander                    2002        0:48,28

1.       Berecz Levente                          2003        0:42,41

3.       Molnár Fábián                            2003        0:45,94

4.       Uhljár Viktor                                 2003        0:46,57

14.     Tóth Etele                                    2003        0:58,09

50 m. leány mellúszás

1.       Nagy Noémi                                1999        0:34,48

3.       Nagy Márta                                 1998        0:41,25

4.       Körösfalvi Dóra                              2000        0:41,79

5.       Szécsi Edina                                2000        0:44,08

12.     Kiss Lili                                        2001        0:50,46

13.     Emődi Gréta                                 2003        0:54,58

18.     Kalocsai Csenge                           2003        1:03,14

26.     Megvegy Hajna                             2004        1:06,69

27.     Megvegy Réka                              2004        1:10,60

8.       Szécsi Nikolett                             2005        1:01,60

11.     Csengődi Csillag                           2005        1:08,1 

7.       Bíró Csenge                                 2006        1:24,29

8.       Pálinkás Nadin                             2007        1:32,3 

9.       Pusztai Liza                                 2006        1:36,26

50 m. fiú gyorsúszás                          

1.       Ganyecz Zalán                            2002        0:33,32

8.       Mulholland Alexander                    2002        0:38,97

1.       Berecz Levente                          2003        0:34,78

3.       Molnár Fábián                            2003        0:35,29

4.       Uhljár Viktor                                 2003        0:35,61

12.     Tóth Etele                                    2003        0:52,3 

12.     Baráth Barna                                2008        1:39,97

50 m. leány gyorsúszás

7.       Szécsi Nikolett                             2005        0:50,19

8.       Csengődi Csillag                           2005        0:54,4 

100 m. fiú gyorsúszás

4.       Molnár Gergő                                1999        1:05,45

9.       Gubucz Gábor                              2000        1:20,83

1.       Ganyecz Zalán                            2002        1:12,12

7.       Mulholland Alexander                    2002        1:25,93

1.       Berecz Levente                          2003        1:15,74

2.       Molnár Fábián                            2003        1:17,33

3.       Uhljár Viktor                               2003        1:17,47

100 m. leány gyorsúszás

1.       Nagy Noémi                                1999        1:00,41

2.       Nagy Márta                                 1998        1:07,79

4.       Körösfalvi Dóra                              2000        1:10,43

7.       Szécsi Edina                                2000        1:12,83

100 m. fiú hátúszás

2.       Molnár Gergő                             1999        1:17,39

4.       Uhljár Gergő                                 2000        1:24,24

5.       Gubucz Gábor                              2000        1:32,53

1.       Uhljár Viktor                               2003        1:26,00

2.       Berecz Levente                          2003        1:29,07

5.       Molnár Fábián                               2003        1:33,81

100 m. leány hátúszás

1.       Nagy Noémi                                1999        1:12,05

4.       Körösfalvi Dóra                              2000        1:23,76

6.       Szécsi Edina                                2000        1:24,37

100 m. fiú vegyesúszás

2.       Mulholland Alexander                2002        1:37,36

1.       Molnár Fábián                            2003        1:31,26

100 m. leány vegyesúszás

6.       Szécsi Nikolett                             2005        2:06,6 

200 m. fiú vegyesúszás

3.       Molnár Gergő                             1999        2:36,69

3.       Uhljár Gergő                               2000        2:56,04

1.       Ganyecz Zalán                            2002        2:56,53

1.       Berecz Levente                          2003        2:58,69

2.       Uhljár Viktor                               2003        3:02,51

200 m. leány vegyesúszás

1.       Nagy Noémi                                1999        2:24,89

5.       Körösfalvi Dóra                              2000        2:51,61

8.       Szécsi Edina                                2000        3:02,56

4*50 m. fiú gyorsváltó "02"

2.       Ganyecz Zalán (2002)  -  Berecz Levente (2003)  -  Uhljár Viktor (2003)  -  Molnár Fábián (2003)

4*50 m. leány gyorsváltó 2/"05" 2/"00"

2.   Szécsi Nikolett (2005)  -  Csengődi Csillag (2005)  -  Szécsi Edina (2000)  -  Körösfalvi Dóra 2000)

4*50 m. mix. gyorsváltó "00"

1.    Szécsi Edina (2000)  -  Körösfalvi Dóra (2000)  -  Uhljár Gergő (2000)  -  Gubucz Gábor (2000)

4*50 m. abszolút mix vegyesváltó

2.   Nagy Noémi (1999)  -  Nagy Márta (1998)  -  Molnár Gergő (1999)  -  Uhljár Gergő (2000)

 

 

2012. november 28.