Skip to main content

7. ÖSZI RÖVIDPÁLYÁS ÚSZÓVERSENY Eredmények

Szarvas, 2014.november 15.

Eredmények

 

13 egyesület 257 résztvevőjével sikeresen zárult a 7.  Őszi Rövidpályás Gyermekúszóverseny.

Jávor Péter megyei összefoglalója

A verseny jegyzőkönyve letölthető ITT

Az összesített pontverseny az alábbiak szerint alakult:

 

Egyesület                               résztvevők   nevezések   1.    2.     3.     4.    5.     6.     7.    8.         Pont

                                                       száma           száma

________________________________________________________________________________ _

1.   Békéscsabai EÚK             55   (21%)   157   (24%)  22   21    10    16   19    16      7   14           417

2.   Tótkomlósi ÚE                 31   (12%)     94   (15%)  15     8      8      4     4      8    12     8           224

3.   Várfürdő Kft Gyula            25  (9.7%)     77   (12%)    9   11      5      9     6      8      7     5           195

4.   Triton Sport                      29   (11%)     58  (9.0%)    5     7    13      6     6      6      3     2           171

5.   Orosháza ÚE                    21  (8.2%)     61  (9.4%)    5     9      7      8     6      3      5     1           147

6.   SZUSE                               31   (12%)     58  (9.0%)    4     5    10      7     7      3      3     1           143

7.   HSÚVC                              20  (7.8%)     39  (6.0%)    3     4      4      1     1      4      2     1             73

8.   Delfin Gyomaendrőd       15  (5.8%)     27  (4.2%)    0     1      5      6     7      3      2     2             64

9.   Óázis Szsztmiklós              4  (1.6%)     13  (2.0%)    6     2      0      0     0      2      0     1             54

10. Algyői ÚKE                       12  (4.7%)     25  (3.9%)    0     1      1      3     3      1      2     2             25

11. Gyomae.Úszó Sport Ey   12  (4.7%)     32  (4.9%)    1     1      2      1     1      0      5     2             25

12. Egyéni                                 1  (0.4%)       3  (0.5%)    1     2      0      0     0      0      0     0             17

13. Mezőtúr                               1  (0.4%)       4  (0.6%)    1     0      1      1     1      0      0     0             16

________________________________________________________________________________ _

Összesen:                             257               648

 

SZUSE eredmények:

25 m. fiú hátúszás

2007

9.       Horváth Simon                             2007        Szuse                                                                            0:31,9 

25 m. leány hátúszás

2. versenyszám

2006

3.       Bozán Hanna                                2006        Szuse                                                                            0:22,4 

12.     Bíró Csenge                                 2006        Szuse                                                                            0:28,3 

2007

7.       Pálinkás Nadin                             2007        Szuse                                                                            0:29,5 

10.     Lukács Alíz                                  2007        Szuse                                                                            0:36,1 

 

100 m. fiú hátúszás

2000

4.       Uhljár Gergő                                 2000        Szuse                                                                          1:17,50

2002

2.       Ganyecz Zalán                             2002        Szuse                                                                          1:13,40

2003

5.       Molnár Fábián                              2003        Szuse                                                                          1:21,35

2004

14.     Hunya Mátyás                              2004        Szuse                                                                          1:55,20

 

100 m. leány hátúszás

1999 és id.

1.       Nagy Márta                                  1998        Szuse                                                                          1:12,06

2000

3.       Szécsi Edina                                2000        Szuse                                                                          1:19,15

4.       Körösfalvi Dóra                            2000        Szuse                                                                          1:24,34

6.       Gerzsenyi Luca                             2000        Szuse                                                                            1:37,3 

 

100 m. leány hátúszás

2007

2.       Bajusz Luca                                 2007        Szuse                                                                            1:56,4 

 

25 m. fiú mellúszás

2007

4.       Horváth Simon                             2007        Szuse                                                                            0:26,2 

11.     Hunya Balázs                               2007        Szuse                                                                            0:33,4 

 

25 m. leány mellúszás

2006

5.       Bíró Csenge                                 2006        Szuse                                                                            0:25,4 

9.       Bozán Hanna                                2006        Szuse                                                                            0:26,7 

2007

2.       Pálinkás Nadin                             2007        Szuse                                                                            0:29,1 

10.     Lukács Alíz                                  2007        Szuse                                                                            0:38,7 

2008

5.       Marosi Bella                                 2008        Szuse                                                                            0:50,4 

 

50 m. fiú gyorsúszás

1999 és id.

2.       Molnár Gergő                               1999        Szuse                                                                          0:26,62

2000

1.       Gubucz Gábor                              2000        Szuse                                                                          0:30,17

5.       Uhljár Gergő                                 2000        Szuse                                                                          0:32,21

2002

1.       Ganyecz Zalán                             2002        Szuse                                                                          0:29,91

2003

3.       Uhljár Viktor                                 2003        Szuse                                                                          0:33,32

6.       Tóth Etele                                    2003        Szuse                                                                          0:38,36

 

50 m. fiú gyorsúszás

2004

12.     Hunya Mátyás                              2004        Szuse                                                                            0:43,2 

15.     Gácsi Gergő                                2004        Szuse                                                                          0:51,75

 

50 m. leány gyorsúszás

1999 és id.

1.       Nagy Márta                                  1998        Szuse                                                                          0:29,64

2000

3.       Körösfalvi Dóra                            2000        Szuse                                                                          0:32,46

4.       Szécsi Edina                                2000        Szuse                                                                          0:32,63

5.       Gerzsenyi Luca                             2000        Szuse                                                                          0:38,20

2002

10.     Gerzsenyi Lili                                2002        Szuse                                                                          0:49,27

2005

2.       Szécsi Nikolett                             2005        Szuse                                                                          0:38,53

7.       Szilágyi Anica                              2005        Szuse                                                                          0:42,47

8.       Csengődi Csillag                          2005        Szuse                                                                          0:43,79

13.     Bozán Hanna                                2006        Szuse                                                                          0:46,01

19.     Bajusz Blanka                              2005        Szuse                                                                            0:48,9 

 

100 m. fiú vegyesúszás

9. versenyszám

2003

3.       Uhljár Viktor                                 2003        Szuse                                                                          1:25,78

6.       Tóth Etele                                    2003        Szuse                                                                          1:39,23

2004

10.     Gácsi Gergő                                2004        Szuse                                                                          2:09,65

 

100 m. leány vegyesúszás

2005

4.       Szécsi Nikolett                             2005        Szuse                                                                          1:37,44

10.     Csengődi Csillag                          2005        Szuse                                                                          1:53,87

 

100 m. leány vegyesúszás

2005

15.     Szilágyi Anica                              2005        Szuse                                                                          1:59,52

16.     Bajusz Blanka                              2005        Szuse                                                                          2:08,07

2006

5.       Bozán Hanna                                2006        Szuse                                                                            1:55,3 

2007

3.       Bajusz Luca                                 2007        Szuse                                                                            2:03,3 

 

200 m. fiú vegyesúszás

2000

3.       Gubucz Gábor                              2000        Szuse                                                                          2:56,44

2002

3.       Ganyecz Zalán                             2002        Szuse                                                                          2:44,45

2003

3.       Molnár Fábián                              2003        Szuse                                                                          2:47,68

 

4*50 m. fiú gyorsváltó 

2003

3.       Szuse fiú gyv 03                                                                                                                            2:33,51

                   Molnár Fábián (2003)  -  Uhljár Viktor (2003)  -  Tóth Etele (2003)  -  Hunya Mátyás (2004)

 

4*50 m. leány gyorsváltó

2005

4.       Szuse lány gyv 05                                                                                                                            3:04,1

                   Szécsi Nikoletta (2005)  -  Csngődi Csillag (2005)  -  Szilágyi Anica (2005)  -  Bajusz Blanka (2005)

 

4*50 m. mix gyorsváltó

2004

7.       Szuse mix gyv 04                                                                                                                            3:14,9

                   Gácsi Gergő (2004)  -  Bajusz Luca (2007)  -  Bozán Hanna (2006)  -  Hunya Mátyás (2004)

 

4*50 m. absz.mix gyorsváltó

4.       Szuse A absz mix                                                                                                                            1:58,2

                   Molnár Gergő (1999)  -  Nagy Márta (1998)  -  Uhljár Gergő (2000)  -  Gubucz Gábor (2000)

5.       Szuse B absz mix                                                                                                                            2:11,6

                   Ganyecz Zalán (2002)  -  Körösfalvi Dóra (2000)  -  Szécsi Edina (2000)  -  Gerzsenyi Luca (2000)

 

2014. november 17.